warszawa,mokotow,policja-co sie dzieje?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic warszawa,mokotow,policja-co sie dzieje?

Ten temat zawiera 22 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 4 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 15 postów - 1 przez 15 (z 23 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe faflusniak
    faflusniak
    Użytkownik

jak niektorzy wiedza,jestem dostawca.akualnie.fakt faktem,jadaz dzis do pracy z lomianek na mokotow zauwazylem podejrzanie duza liczbe radiowozow.w samym mokotowie tez.wie ktos moze co sie dzieje?

Lubie zapierdalać (60 km max po Trasie Gdańskiej…..)

Jesli pisze z literowkami/bez polskich znakow/same male literki-smigam na szajsungu i prosze o wyrozumialosc.

Zdjęcie profilowe Kuba11
    Kuba11
    Użytkownik

Na głównych ulicach? Zatrzymywali pojazdy? W Krakowie też ich ostatnio jest dużo, łatają dziury… w budżecie.

LIBERTA PER GLI ULTRAS!
    Zdjęcie profilowe Lukario
    Lukario
    Użytkownik

cholera no coś z tym jest jak wracałem z kolegą ze szkoły (on bez kasku) to po drodze minęliśmy ze 4 wozy policyjne w końcu jeden zaczał mnie gonic na sygnale , zatrzymał mnie. miałem sporego pecha bo nie miałem dokumentów od skutera, poza tym był w złym stanie technicznym xD i przyczepili się w ogóle , sprawdzali w bazie danych czy nie jest kradziony itp chcieli wlepić mi 700zł(sporo żeczy się uzbierało) , ale nastąpił jakiś cud i powiedzieli że skończy się na pouczeniu i moge jechać a kolega autobusem ma wracać 😀

Barton Orlando 2T – rozbity 😛
    Baotian BT49QT9- 20600km
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Miałeś dużo szczęścia, ale traktując w ten sposób przepisy w końcu się doigrasz :]

faflusniak
    Użytkownik

wlasnie nie lataja dziury.jest jakas akcja,ew. czegos szukaja.znajomy wyprzedzal motocyklem na skrzyzowaniu tez pouczenie dostal.teraz jeden policjant sie ze mna przywital na swiatlach.w takim szoku bylem ze zapomnialem spytac co sie dzieje.a samochody kontroluja.fakt

Jesli pisze z literowkami/bez polskich znakow/same male literki-smigam na szajsungu i prosze o wyrozumialosc.

Zdjęcie profilowe Lukario
    Lukario
    Użytkownik

jak się o to zapytałem dziś , bo myślałem że jakaś puszka mnie podkablowała czy coś to policjant machną ręką powiedział że… jest piątek i tylko tyle się dowiedziałem dobrze że puścili, trzeba uważać 😀

Barton Orlando 2T – rozbity 😛
    Baotian BT49QT9- 20600km
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Powiem Wam, że we Wrocławiu też stali od rana na największych skrzyżowaniach, coś jest na rzeczy. Osobiście dwa patrole mijałem.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Na mokotowie tak.. dużo tego jest. Ukrywają się min. za wyjazdem z C.H Best Mall (Sadyba). Też mnie kontrolowali dwa tygodnie temu, ale to była rutyna. Podmuchałem, pokazałem papiery, i pojechałem.

faflusniak
    Użytkownik

ha!!! czyli jednak cos.izdebski a co ty na mokotowie robiles?

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

do bestmalla przyjechałem, po za tym pracują tam rodzice (na Mokotowie) oraz tam mam wszystkich swoich znajomych 🙂

Zdjęcie profilowe Michalk001
    Michalk001
    Użytkownik

Jest ich dziś sporo. Trzepią też przy C.H. Blue City i jeszcze w kilku miejscach byli widoczni – także po cywilnemu.

Zipp Salmo: przebieg 52468km: sezon 2010 – 3321km, sezon 2011 – 6870km, sezon 2012 – 7467km, sezon 2013 – 8130km, sezon-2014 – 8840km, sezon 2015 – 6887km, sezon-2016 – 7081km. sezon 2017 – 3855km. sezon 2018 – 17km.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Zbierają pieniądze na nowe samochody. Policja to taka skarbonka państwowa.

faflusniak
    Użytkownik

chyba skrobanka…..ale ale.czesc jest ok.ta wieksza.a pozostalosc to ci ktorych nie wylapali od razu i nie odeslali do strazy miejskiej.izdebski,ja aktualnie w robocie siedze,nudno jak cholera.ooooo.jade na radarowa.wreszcie cos….

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Nie ma co się przejmować robotą. W końcu mamy już piąteczek 😀

faflusniak
    Użytkownik

dostawca.u mnie na legalu spia czasami jak nie ma co robic.ale 8 kursow juz dzis zrobilem.

Oglądasz 15 postów - 1 przez 15 (z 23 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: