Wariator WM motor

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #143737
    kuba90876
    Użytkownik
    • 30
    • 1 103Postów:

    Witam. Mam pytanie czy wariator WM motor to dobry pomysł ? stary muszę jak najszybciej wymienić ponieważ stary jest lekko połamany przy slizgach i czuć już rowek. Opłaca się kupować czy nie ?

    #143764
    Chinol_180
    Uczestnik
    • 2
    • 638Postów:

    Smutno tak, jak nikt nie odpowiada na zadane pytanie, co nie, młody?

    Ja odpowiem jednak tutaj Tobie. 😀

    http://zapodaj.net/506279daa64da.jpg.html
    http://zapodaj.net/64be903981cb1.jpg.html

    Zdrowy dalej rośnij, ale powiedz, po co Ci ta cała *lista* w podpisie, ja to raz przeczytałem i może jednak wystarczy, wiem już, że chcesz coś tam zadziałać, ale taki długi tutaj *wypis* pod każdym Twoim postem mnie nieco jednak irytuje, a może taki… Zipp50 (ten od kartelu) to Twój kolega z klasy jest czy jak to tam jest?. 🙁

    Dorośnij wreszcie, lachony już czekają na Twój szmal. 😀

    #143766
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

    o Metros ma nowe konto ;]

    Ja tego wariatora nie polecam, sam WM Motor to nie jest najwyższa półka.

    #143767
    goofi
    Użytkownik
    • 0
    • 23Postów:

    Jeździłem na tym wariatorze i właściwie w połowie nadal jeżdżę. W połowie, bo po ok. 6000 km pękła mi tylna płytka oporowa rolek i zastąpiłem ją tą pochodzącą z oryginalnego. Właściwa część wariatora pracuje do dziś i ma już ok. 16000 km przebiegu. Charakterystyka pracy tego wariatora moim zdaniem dużo lepsza niż montowanego oryginalnie.

    #143768
    kuba90876
    Użytkownik
    • 30
    • 1 103Postów:

    Dzięki chinol za twoją odpowiedź;D niestety kolega od kartelu to nieznajomy mi człowiek xD Na forum jestem tu już trochę czasu ( z jakieś dobre pół roku) także co do braku zainteresowania dużo też ma aktywność ludzi na forum ;D czasami odpowiedź znajdzie się po paru minutach, czasami po paru godzinach. Różnie z tym bywa. Wario muszę kupić tak czy tak. Do zimy powinno wytrzymać. Muszę kupić bo stare jest niestety w opłakanym stanie.

    #143769
    kuba90876
    Użytkownik
    • 30
    • 1 103Postów:

    lucek . Czy te wario wytrzyma 1000 km ? więcej nie musi . Tak wiem jakość idzie w parze z ceną, ale kupić muszę niestety i jestem zmuszony właśnie na WM motor.

    #143770
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

    Kuba tak czytam Twoje plany odnośnie sprzętu i jeśli rzeczywiście chcesz inwestować w ten skuter to będziesz miał okazję w zimie na pierwszy markowy element 🙂

    Powinien wytrzymać spokojnie 🙂

    #143771
    kuba90876
    Użytkownik
    • 30
    • 1 103Postów:

    i takiej odpowiedzi oczekiwałem 😉 Czyli mogę go brać ? nic nie pęknie po 100 km?

    Jeżeli chcesz czytać dalsze plany to zapraszam tutaj 😉 —-> http://www.skuterowo.com/forums/topic/zongshen-zs50qt-4-by-dzejson#post-145547

    #143773
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

    W moim Like-u siedzi od 4000 km WM Motor i póki co nic się nie dzieje.

    #143775
    kuba90876
    Użytkownik
    • 30
    • 1 103Postów:

    A może jakieś spostrzeżenia na temat przyspieszenia ? mógłbym jeszcze o to cię prosić. i jeszcze cena ?

    #143779
    Chinol_180
    Uczestnik
    • 2
    • 638Postów:

    Metros, to pewnie ma nowe konto i tu i tam. 😀

    Lucek, bystrzak z Ciebie, a nawet na takiego mi nie wyglądasz, ale pełen szacunek Twojej osobie (za ten wpis tutaj powyższy) 😀
    Zostałem tutaj oto teraz, zaraz nawet… *zdemaskowany*. 😛

    Młody, jak nie zegniesz nieopatrznie wału korbowego silnika swoją niefachową operacją demontażu wariatora to nawet najtańsze chińskie podzespoły z takiego *Alecośtam* zdziałają niemal… cuda, wianki. 😀

    Trzym się kierownicy skuta, Jakub, cokolwiek na nim robisz. 😀

    #143782
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

    Ja kupiłem Like-a z tym wariatorem, a oryginał dostałem w pudełku od WM Motor. Lepiej się zbiera niż na standardowym – tak stwierdził sprzedający. Tylko, że ja mam 2T i nie wiem czy do tego rolki zmieniał ten gość. Ceny nie znam, ale za więcej niż 100 zł bym nie kupił wariatora z tej firmy.

    #143783
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

    Chinol_180 napisał:

    Metros, to pewnie ma nowe konto i tu i tam. 😀
    Lucek, bystrzak z Ciebie, a nawet na takiego mi nie wyglądasz, ale pełen szacunek Twojej osobie (za ten wpis tutaj powyższy) 😀
    Zostałem tutaj oto teraz, zaraz nawet… *zdemaskowany*. 😛
    Młody, jak nie zegniesz nieopatrznie wału korbowego silnika swoją niefachową operacją demontażu wariatora to nawet najtańsze chińskie podzespoły z takiego *Alecośtam* zdziałają niemal… cuda, wianki. 😀
    Trzym się kierownicy skuta, Jakub, cokolwiek na nim robisz. 😀

    Po Twoich wypowiedziach również stwierdzam, że inteligencja nie jest Twoją najmocniejszą stroną :). Co do rozpoznania zdradził Cię ten irytujący czytelnika sposób przekazywania treści.

    #143784
    kuba90876
    Użytkownik
    • 30
    • 1 103Postów:

    spokojnie spokojnie ;p zaplecze narzędziowe jest. klucz pneumatyczny to podstawa 😉 Nie jestem jakiś tam młodym ;p bądź co bądź ostatnio stukněło 17 lat ;D A teraz poważnie 😉 skuter ma mi służyć do dojazdów do szkoły itd ;p Nie powiem lubię aby się wyróżniał w tłumie . Co do tego nie fachowego demontażu, wszystko robię w,warsztacie. żadna prowizorka tylko fachowa robota.

    #143788
    Chinol_180
    Uczestnik
    • 2
    • 638Postów:

    Lucek, no i… masz tutaj babo placek. 😛
    Poprawię się tutaj czym żwawiej, jak Benek tutaj też nieco zluzuje ze swoimi wpisami o chinolach, jako o tzw. ogóle. 😀

    #143797
    goofi
    Użytkownik
    • 0
    • 23Postów:

    Kuba, spokojnie na tym wariatorze parę tysięcy polatasz. Przyśpieszenie jest lepsze niż na standardowym, bo krzywizny torów pod rolkami mają inny zarys. Cena 60 – 70 zł moim zdaniem niewygórowana.

    #143808
    michal98
    Użytkownik
    • 64
    • 501Postów:

    Ja kupiłem ten wariator i sprzęgło WM Motor za 120zł i narazie na nim mam 3k i rolki 5g i mi głównie przyspieszenie wzrosło. Ale przez zimę uzbieram kaskę to kupię polini speed control.

    #143809
    kuba90876
    Użytkownik
    • 30
    • 1 103Postów:

    Mi to jest potrzebne tylko do zimy. W zimę będzie swap na p/g to już będę zbierał kasę na tamto.

    #143810
    Chinol_180
    Uczestnik
    • 2
    • 638Postów:

    Kiedy mój Router… 😛

    #143848
    kuba90876
    Użytkownik
    • 30
    • 1 103Postów:

    Dobra , wariator kupiony, założony i wszystko ładnie jeździ. będę musiał chyba kupić jeszcze rolki 6-6.5 g i będzie super. Wrażenia z jazdy , poprostu super. przyspieszenie od 0-50 wynosi na tym wariatorze 4.2 s gdzie na starym było ponad 5.5s prędkość … tu jeszcze zabardzo się nie wypowiem bo docieram cylek. Jak Dotre wtedy sprawdze 😉

    #143858
    Chinol_180
    Uczestnik
    • 2
    • 638Postów:

    No i dobra. W ten oto sposób stałeś się może i kolejnym, zadowolonym użytkownikiem wariatora z oferty firmy Wilmat za małe nawet pieniądze. 😀

    Rolki obstawiam na 6.0 grama przy takiej większej już pojemności cylindra, ale co kto tam lubi przy takim 4T GY6_139 QMB.

    Rolki o wadze 5,8 grama dają konkretny wykop, ale powyżej tych 70 km/h pasek może jednak wpadać na bendiks rozrusznika i nawet taki z logo MCN czy Bando może się w mig obrócić w nicość (pocharata go konkretnie). Jak się nie przesadza przy tych rolkach z zamykaniem licznika, to można też fajnie sobie tym latać. 😀

    Rolki 6,3 grama od biedy ujdą, ale przyśpiecha jednak spada, bierze niemal z miejsca bez wejścia na wyższe obroty, a rozpędzony ciągnie jeszcze kawałek po odpuszczeniu gazu i trzeba używać częściej hamulców. Prędkość maksymalna spada do 65 km/h na równej prostej drodze.

    Przy najbliższej okazji pakuję do swojego rolki 6.0 grama i liczę, że to jest optimum pod ten skuter i mój kuper. 😀
    Sprzęgło (3 czerwone sprężynki) też mam zasadzone z WM Motor (Wilmat) AY51651, a cewkę zapłonowa z kablem i fają na świecę zaimplementowałem z Forda Sierry 2,0i i też jest spoko współpraca wraz ze świecą irydową Awina CR7HIXX (AA1765).

    http://zapodaj.net/911103148d4a7.jpg.html
    http://zapodaj.net/c7482e07cc10d.jpg.html
    http://zapodaj.net/4f995c98d11ac.jpg.html

    Szerokości i kolejnych spektakularnych osiągów życzę. Narka.

    #143859
    kuba90876
    Użytkownik
    • 30
    • 1 103Postów:

    mi nie zależy na prędkości. wolę mieć ten pewien zapas przyspieszenia. W tygodniu ogarnę rolki może 5.8 g i wtedy zobaczę co i jak.

    #143879
    Kisiu1981
    Użytkownik
    • 77
    • 4 647Postów:

    A nie lepiej było za podobne pieniądze kupić wariator Power Force? Przynajmniej nie chiński…

    #143881
    kuba90876
    Użytkownik
    • 30
    • 1 103Postów:

    Właśnie o to chodzi ze ja musiałem mieć już dziś wariator, bo stary jeszcze parę km i pewnie by się posypał w kawałki. Kisiu chiński , nie chiński, dla mnie to bez różnicy. ważne że jak Narazie jeździ.

    #143908
    Kisiu1981
    Użytkownik
    • 77
    • 4 647Postów:

    Ok. Obyś był zadowolony. Tylko oczywiscie stary sobie zostaw, nie wyrzucaj go. Oryginalne części zawsze się trzyma.

    #143913
    kuba90876
    Użytkownik
    • 30
    • 1 103Postów:

    wiem wiem wszystkie części mam schowane w kartonie i tam niech leżą.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button