Wariator Malossi Multivar

Witam . chciałbym się zapytać czy wariator malossi multivar to dobry wybór?. O ile więcej pojedzie po regulacji ? warto za tą cenę ?

Wypowie się ktoś?

Jeśli chodzi o produkt jakościowy, Multivar to dobry wybór. W tej klasie cenowej w zasadzie nie ma kompromisu. Jest jakość którą chwali sobie wiele osób. Pytanie zadawane już pewnie miliony razy. Półki masz takie:
kilkadziesiąt zł - jakość losowa, poprawa osiągów często odczuwalna ale niska żywotność
około 150zł - kompromis między ceną/jakością, odczuwalnie lepsza praca napędu, tu już można mówić o jakości i trwałości
około 250zł - wysoka półka, wysoka jakość i trwałość, pozwala wydobyć potencjał skutera

dotyczy to tuningu klasy 50cc

Bierz to na co możesz sobie pozwolić finansowo.

http://m.allegro.pl/przedmiot,wariator-malossi-50-4t-tuning,3509578012.html
Czy będzie pasował do routera bassy???

Będzie pasował??

Wariator Malossi 50 4T tuning!
Misioanonimo. Ząbki. :D

Jak masz tam te 50 cm3 w 4T i kasę na zbyciu to ją wykładaj temu gościu na stół. Naklejki dla lansu też chyba dostaniesz do kompletu. Co Malossi to jednak Malossi. :D

Koła pewnie pourywa od razu. :DDD

To wejdzie czy nie??

Młody, masz internet i wujka Google to wpisz sobie konkretnie czego i do czego szukasz, tj. Wariator Malossi Multivar GY6 4T 139 QMB (lub podobną kombinację słowną) i potem lecisz po kolejnych odnalezionych linkach i szukasz sensownego sprzedawcy, który ma jasno opisany towar, przystępną cenę, koszty wysyłki, dane do kontaktu (e-mail, telefon kontaktowy), jakość obsługi, itd.

A takie misie-anonimisie to bym sobie przy tym jednak odpuścił, chyba, że płacisz przy odbiorze, a przy zapłacie kurierowi sprawdzisz zgodność zawartości przesyłki ze złożonym zamówieniem (jak wiesz już jak ma wyglądać ten oryginał od MM).

Tu masz przykładowego linka do wariatora MM do GY6_4T-139 QMB:

http://motor-x.pl/wariator-malossi-multivar-gy6-4t-139qmb-139qma-,p.html

Masz moto z innym popylaczem niż GY6, to szukaj MM do konkretnego innego modelu.

Dziękuję wszystkim za uwagę, było mi miło ukierunkować tutaj kilka kolejnych osób.
Czego Was uczą teraz w tych szkołach? :-)

mam pytanie czy warto zakładać do 50ccm centralke malossi białom? bo mam z multivara.

Przy białej lub twardszej sprężynie centralnej to rolki będziesz musiał cięższe dobrać. Chociaż zależy jak napęd będzie działał bo to różnie bywa.

mam teraz 5g a z multivarem dali mi 7g to będzie dobrze?

Z reguły rolki zestawowe są dobrane pod sprężynę jaka jest w zestawie. Więc powinno być wystarczająco. A czy będziesz chciał bardziej iść w kierunku przyspieszenia czy prędkości max to już sam zdecydujesz. Chociaż ja osobiście nie rozumiem tego usilnego dążenia do zwiększania prędkości w małych skuterach 50cc, dla których bezpieczna prędkość nie powinna przekraczać 75km/h. No chyba, że mowa o ściśle sportowych konstrukcjach typu Speedfight.

Dzięki a ta sprężyna jest na v-max czy na przyspieszenie?