Wariator Kisbee- Wybrać Multivar czy Naraku?

W moim Kisbee RS 4t zmieniłem wydech na przelotowy Leo Vince Titan i odblokowalem go. Vmax-75-80 km/h
Wiem że to 4t,ale ma słabe przyspieszenie. Dlatego chcę zmienić wariator na Naraku lub Malossi Multivar
Który wybrać? Czy wogóle warto wariator czy coś innego?

Zanim kupisz nowy wariator to spróbuj wymienić rolki na lżejsze ;) Jak chcesz kupić nowy wariator to kup jakiś zwykły sportowy,na malossi szkoda kasy do 4t

Dzięki za info
Najpierw zobaczę rolki a potem dopiero całe wario.
Zwykły sportowy nie bardzo mnie przekonuje a Malossi kosztuje 300 zł naraku 250 a zwykły sportowy 100-150 więc myślę że zainwestuje w Malossi

nie ma czegoś takiego jak zwykły sportowy i niezwykły sportowy. najcześciej te tanie są kopiami tych droższych, mają szybciej się ścierające i mniej dokładne wagowo rolki, słabszą tuleje i wcale lub słabą sprezyne centralną w zestawie. I tyle. Tuż po założeniu to w zasadzie to samo. Po kilku dniach/tugodniach brykania być może dadzą się zauważyć różnice w wykonaniu

Dlatego mówię właśnie że wolę zainwestować trochę więcej i mieć pewność że jest warte ceny i długo wytrzyma. Wiadomo że pseudosportowy za 100 nie równa się z Malossi 300-350 zł