Wariator 4T jakie wymiary?

Witam wszystkich. Mam do was pytanie odnośnie wariatora w chińskim skuterze 4T. Chce kupić nowy wariator lecz nie wiem jaki wymiar ma mieć tuleja? Nie mam suwmiarki i nie jestem w stanie zmierzyć średnicy wału. Model skutera to Kingway Gallus 4t 50cc.
To jest typowo średni skuter, koła 12'' Czy tam przypadkiem nie jest 16mm?? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji.
Proszę o pomoc

Wyciagnij stary wariator albo jedz do sklepu albo serwisu i ci sami wymierza bo to dla nich zysk jak odrazu od nich kupisz ten wariator

Dzięki za radę. Ale nie ma teraz czasu zbytnio. Chcę kupić wariator najlepiej malossi, lub coś w tym stylu. Konkretnie taki który chociaż lekko poprawi mi przyśpieszenie... Teraz mam wariator WM z allegro. Ale ma przejechane już około 6tyś. I chcę go wymienić. A nie wydam 300zł na coś co okaże się że nie pasuje.

Znalazłem na allegro. http://allegro.pl/wariator-rolki-wentylator-skuter-4t-duzy-komplet-i3460166567.html

Napisane że średnica sworznia 20mm ale czy aby na pewno?? Wypowie się ktoś jeszcze??