Wariator 2t

Witam!
Mam problem z skuterem(zip zico), poprzedni właściciel "tuningował" wariator, skutkiem czego był niewyważony i teraz mam takie oto skutki: rolki mi wylatują przez nacięcia waria, wariator bije na ok 1cm.
Do wymiany jest tak: przeciw talerz, wario, pasek i nie wiem co ze sprzęgłem (lekko biję). Jakie wario polecacie do serii 50ccm 2t ? Chciałbym jakiejś już sportowe w niedużych kosztach. Wał mam 16mm.

hebo

Można link ? Myślałem o malossi lub naraku - co myślicie ?

ile masz kasy przeznaczonej?Naraku sobie ludzie chwalą i to bardzo świetna Jakość w super cenie na racing planet poczytaj komentarze a z malossi że daje im za mało mocy to może być spowodowane nie wyregulowaniem lub zwykłą tuleją i daje

http://www.racing-planet.pl/index.php?shop_ID=1&sessID=9b27f0bfd288b5f47c5ac4bc06f95537&olevel0=10428&olevel1=24091&olevel2=&level0=10428&level1=24091&level2=24986

lisu7 napisał:

ile masz kasy przeznaczonej?Naraku sobie ludzie chwalą i to bardzo świetna Jakość w super cenie na racing planet poczytaj komentarze a z malossi że v-max podniósł się o 10-15.

Raczej muszę kupić jeszcze jakiś przeciw talerz, bo jakiś "macher" ściągał go majzlem i młotkiem. Dacie jakiejś linki ?

przeciwtalerz to kupuj jakikolwiek, on do osiągów nic nie ma.