Kymco Vitality 2T – odpalanie i v-max.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #135496
    Michał
    Użytkownik
    • 40
    • 280Postów:

    Witam. Mam problem. Po regulacji gaźnika skuter na zimnym silniku odpala dopiero po dodaniu gazu, ssanie też włącza się dopiero jak trochę pogazuję, przed regulacją tego nie było. Co z tym zrobić?

    Jaki jest v-max waszych vitalitek (seria). Mi jedzie około 75km/h bez pochylania się, a z górki dobije do 80. Czy to dobry wynik?

    #135497
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

    w mojej ex vitalce ssanie się samo włączało. Na dużym mrozie (-10 st. C i więcej) włączało się po dodaniu lekko gazu. V-max nowego skutera po odblokowaniu wynosił licznikowe 80 km/h i utrzymał się do jakiś 8 tys km po czym zaczął powoli spadać. Przy 25 tys km, na oryginalnym pasku i wariatorze v-max wynosił licznikowe 65 km/h.

    #135504
    Michał
    Użytkownik
    • 40
    • 280Postów:

    No mi też ssanie zawsze samo się włączało, skuter odpalał od strzała. Ale po regulacji gaźnika jest inaczej. Musiałem go wyregulować bo mieszanka była za bogata w olej. Co mogło by pomóc? Podwyzszenie obrotow na gaźniku?

    #135518
    Sparrow93
    Użytkownik
    • 7
    • 297Postów:

    Michał napisał:

    No mi też ssanie zawsze samo się włączało, skuter odpalał od strzała. Ale po regulacji gaźnika jest inaczej. Musiałem go wyregulować bo mieszanka była za bogata w olej. Co mogło by pomóc? Podwyzszenie obrotow na gaźniku?

    Oleju nie reguluje się na gaźniku, tylko na pompie…

    #135576
    Michał
    Użytkownik
    • 40
    • 280Postów:

    Wiem, że oleju się nie reguluje na gaźniku. Miałem zaolejoną świecę, regulacja gaźnika pomogła. Chodzi mi o to, czy podkręcenie obrotów na gaźniku coś pomoże

    #135697
    Michał
    Użytkownik
    • 40
    • 280Postów:

    Pomoże ktoś?

    #135701
    degename
    Uczestnik
    • 8
    • 988Postów:

    Mogłeś zubożyć mieszankę i choć teraz nie masz już za dużo oleju to nie masz odpowiedniej dawki benzyny. Lepiej znajdź poradnik na temat regulacji gaźnika i zastosuj się do niego a potem pomyślimy co z olejem.

    #135704
    Michał
    Użytkownik
    • 40
    • 280Postów:

    Z olejem już okej 😉 dzięki ;D

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button