vapor boation

mam taki problem-w silniku słychać pukanie(?)mechanik stwierdził że to łożysko na wale korbowym i zabrał skuter na warsztat,po 2 tygodniach pytam co z naprawą a on że łożyska wymienił ale przejechał się i skuter puchnie,więc się dociera a ja nic nie rozumie z tego (łożyska się docierają?)
ile może kosztować wymiana łożyska na wale? w moim przypadku ma to być 230zł.

Powiem tylko tyle - ciulaty mechanik. Nowy wał kosztuje 100zł a on za wymianę łożyska chce 230zł ... na Twoim miejscu podziękował bym temu mechanikowi przed oddaniem skuta do serwisu. Mówiąc że skuter puchnie pewnie miał na myśli puchnący tłok.

oczywiście teraz żałuje że oddałem skuter jemu ale to jest facet który serwisuje skutery więc myślałem że postąpiłem dobrze.obiecał że na jutro będzie gotowy do odbioru.co do ceny naprawy to on twierdzi że jest przy tym tyle roboty bo silnik cały musi rozebrać.
jutro napiszę co z tego wyjdzie.
a może być tak że to coś innego stukało? a on się wziął za wymianę łożyska?

zeby wymienic wal , musisz rozpolowic silnik , wiec nie dziwcie sie , ze tak duzo to kosztuje :) i tak jak na serwis jest to odziwo malo,

koszt naprawy jest dla mnie oczywisty ale to trwa 2 tygodnie i teraz mi mówi że puchnie i dociera się (łożysko?)

mijają kolejne terminy a skuter w naprawie