Używany Areox czy nowy Peugeot Speedfight? Co szybsze!?

Więc moje pytanie jest wyżej, proszę o odpowiedzi!

poprawka speedfight3 xd

Różnica w osiągach jest raczej bardzo malutka. I radził bym ci jak już to kupować nowego, czyli tego Speedfighta ;)

Biorąc pod uwagę to że możesz trafić na katowanego Areoxa to Peugeot może okazać się szybszy. Ale z tego co wiem to jednak Areox będzie szybszy ale nie dużo - silniki Peugeota i Yamahy są tak długo serwisowane i testowane że nie pozwolą sobie na puszczenie bubla lub słabego skuterka (bo jakby nie patrzeć to ma być sportowy skuterek).
Podobna moc, trochę inne przeniesienie napędu, mogą powodować odmienne prędkości - wszystko jest do nadrobienia.

Z tego co wiem milej się siedzi na Speedfight, zwłaszcza pasażerowi. Przemyśl też kwestie użytkowe - po co Ci demon prędkości gdy będziesz jechał na większe zakupy albo wracał po zmroku i narzekał na słabe światła.

A nowy to nowy. Masz pewność że będzie zadbany i nikt nic złego na nim nie zrobił. Widziałem raz jak mijała radość z nabytku mojego kumpla jak mu powiedziałem że zaczyna mu pękać mocowanie główki ramy w nowym nabytku (mimo że skuterek był zadbany i ogólnie ładny był.

A więc trochę źle wam przedstawiłem sytuacje. Jest tak: koleś ma do sprzedania roxa 30-40km od mojego miasta, więc jest możliwość że moge jechać i sprawdzić. Jednak chyba wezme Speedfighta ponieważ sam mogę docierać, będę wiedział że jest dobrze dotarty ;)

To bierz Speeda 3 bo zawsze masz świadomość swego czynu

No wiesz, ja na Twoim miejscu, kupiłbym Yamahę Aerox, po pełnym tuningu, efekty są bez porównania, speedfight3 nie ma po prostu takiej mocy nawet na cz. tuningowych, także polecam kupić używanego Aerox'a ja dałem za mojego 4tys. z hakiem z full tuningiem ( 20km ) na hamowni wykazało 19.1km, włożyłem w niego 1.2tys. zł. nie licząc oleju.
Nowe opony i cylinder wraz z głowicą, gdyż tamten nie dawał w pelni mocy, ile by mógł mieć ten aerox, po za tym nowe części, to mam pewność, że nie są ''darte''..

Temat bez sensu założony przez jakieś dziecko ale którego największą wartością jest vmax. Moim zdaniem kup nowego Peugeota niż jakiegoś robionego roxa... są to podobne konstrukcje (silnikowo 2t). Jeżeli interesuje cię jak najwięcej z 50ccm to kup Yamahe TZR albo coś w tym stylu jest to na pewno mniej burackie niż aerox a nauczysz się jazdy na motocyklu oraz rozwiniesz magiczne 100km/h na 50ccm gwarantuje ci że na vmaxie nie masz konkurencji i żaden skuter50 cię nie dogoni