Uprawnienia Do kierowania skuterem

Witam wiem że to forum jest o bardziej poważnych sprawach ,ale już wcześniej szukałem odpowiedzi na innych forach i jej nie mogłem znaleźć .
Mam 17 lat (rocznikowo) w 2 klasie Gimnazjum zdałem egzamin praktyczny i teoretyczny w szkole , ale ze względu na to że byłem chory nie mogłem odebrać karty motorowerowej , a teraz jestem w 1 zawodówce i wczoraj kupiłem sobie skuter , i mam pytanie , czy jak bym teraz poszedł do sekretariatu to pani sekretarka ma prawo wydać mi kartę .

Karta motorowerowa już nie istnieje. Tak więc nie może jej wydać. Teraz jest prawo jazdy AM. Na forum było 9'999 tematów o prawie jazdy AM.

Witam,
Możesz iść do sekretariatu i poprosić o tę kartę. To nic nie kosztuje. Sama wymiana z karty motorowerowej na prawo jazdy AM jest o wiele tańsza (jak dobrze jestem poinformowany to jest to koszt 100zł), a zrobienie prawa jazdy na pewno koło 800zł. Dlatego myślę, że warto spróbować.

nawet jak mu wydadzą coś czego już nie ma to i tak będzie ona nie ważna bo data wydania będzie późniejsza niż data 19 stycznia 2013

Ale może jest już wydane parę lat i leży u nich gdzieś w papierach. Możliwe, że podstemplowali ją wcześniej.

Nie wydadzą, nikt nie podpisze się pod dokumentem z taką datą wydania...
Mogłeś poprosić kogoś z rodziny by odebrał za ciebie dokument, mogłeś napisać upoważnienie do odbioru - proste.. ale jak widać nie dla każdego...

Nie rozumiesz... Może dokument był podstemplowany i czekał sobie w sekretariacie na odbiór. Gotowy. Wystarczyło się tylko zgłosić.

Trudno było autorowi wątku zadzwonić do sekretariatu i zapytać się? To wymaga aż takiego wysiłku? Zamiast zakładać nowy temat, wystarczyło zadzwonić i po kilkudziesięciu sekundach wszystko by wiedział... Żenada...