Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

1. kacperto24

Mam skuter kupiłem go pół roku temu i nie przerejestrowałem i zgubiłem umowę a kontaktu z dawnym sprzedawcą nie mam i co teraz pozamiatane zy można to odkręcić
    1 właściciel sprzedał drugiemu a ja kupiłem od niego i zgubiłem umowę 1 właściciela z 2 i nie chcą mnie zarejestrować

--------------------------------------------------
    Żyje żeby pomagać ale ja też mogę potrzebować pomocy
    Kingway Koyot
    Napisano 3 lata temu, przez kacperto24, Postów: 52, Użytkownik Link do wypowiedzi

2. madi

Współczuję :-) jedyne wyjście to jechać do pierwszego właściciela, zdobyć umowę kupna sprzedaży. Bez tego nie zarejestrujesz.

Router WS 50 2013
    Napisano 3 lata temu, przez madi, Postów: 5831, Użytkownik Link do wypowiedzi

3. izdebski12

Chyba, że zrobisz rejestracje "na lewo". Jaki masz skuter?

- Toros F16 (od 2012r do Teraz) - Full Tuning
    - Kymco Downtown 300i (od 2015 r) - Pełna seria.
    Napisano 3 lata temu, przez izdebski12, Postów: 3160, Zablokowany Link do wypowiedzi

4. benekpe

Na lewo? Chyba żartujesz! Ciekawe ile Urząd Skarbowy ci dowali kary, za nieterminowe opłacenie podatku od kupna skutera. Miałeś na to dwa tygodnie czasu. No i co z obowiązkową polisą OC? Gość pewnie wyrejestrował pojazd, a ty masz obowiązek go zarejestrować na siebie...

Keeway Hurricane - Keeway Matrix - Kymco Nexxon 80 - Honda CBF125 - Suzuki Bandit 600 - Honda Transalp 650

http://motosilesia.com.pl/
    Napisano 3 lata temu, przez benekpe, Postów: 1621, Użytkownik Link do wypowiedzi

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

umowa kupna sprzedaży: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Zipp: Kup Skuter – Odbierz Rower Limber w Prezencie

Zipp: Kup Skuter – Odbierz Rower Limber w Prezencie

22 Maj 2014

Publikacja Sponsorowana: Z okazji 10-tych urodzin firmy Zipp Skutery Sp. z o.o. z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować o promocyjnej akcji przygotowanej razem z marką Limber. Promocją objęte są modele z kolekcji 2014: Zipp Quantum RS, Zipp Quantum 2T oraz Zipp Neken.

Skutery Wiadomości0 opinii

Spada sprzedaż motorowerów w Polsce

Spada sprzedaż motorowerów w Polsce

15 Maj 2012

Początek sezonu 2012 nie jest łaskawy dla producentów importerów motorowerów i skuterów. Szacuje się, że w okresie styczeń - kwiecień w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku rynek skurczył się o 15%. Co jest tego powodem?

Motorowery Wiadomości16 opinii

Najpopularniejsze

Najpopularniejsze "ścigacze" 50 ccm w Polsce: Top 10

02 Czerwiec 2014

Zapytaliśmy Was na naszym Facebooku o najpopularniejsze motorowery (do 50 ccm) nawiązujące wyglądem do ścigaczy. Na podstawie Waszych sugestii i statystyk sprzedaży w Polsce pokazujemy Wam top 10 modeli.

Motorowery Opinie4 opinii

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.