Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

1. kacperto24

Mam skuter kupiłem go pół roku temu i nie przerejestrowałem i zgubiłem umowę a kontaktu z dawnym sprzedawcą nie mam i co teraz pozamiatane zy można to odkręcić
    1 właściciel sprzedał drugiemu a ja kupiłem od niego i zgubiłem umowę 1 właściciela z 2 i nie chcą mnie zarejestrować

--------------------------------------------------
    Żyje żeby pomagać ale ja też mogę potrzebować pomocy
    Kingway Koyot
    Napisano 3 lata temu, przez kacperto24, Postów: 52, Użytkownik Link do wypowiedzi

2. madi

Współczuję :-) jedyne wyjście to jechać do pierwszego właściciela, zdobyć umowę kupna sprzedaży. Bez tego nie zarejestrujesz.

Router WS 50 2013
    Napisano 3 lata temu, przez madi, Postów: 5831, Użytkownik Link do wypowiedzi

3. Anonim

Chyba, że zrobisz rejestracje "na lewo". Jaki masz skuter?

Napisano 3 lata temu, przez Anonim, Postów: 3160, Link do wypowiedzi

4. benekpe

Na lewo? Chyba żartujesz! Ciekawe ile Urząd Skarbowy ci dowali kary, za nieterminowe opłacenie podatku od kupna skutera. Miałeś na to dwa tygodnie czasu. No i co z obowiązkową polisą OC? Gość pewnie wyrejestrował pojazd, a ty masz obowiązek go zarejestrować na siebie...

Keeway Hurricane - Keeway Matrix - Kymco Nexxon 80 - Honda CBF125 - Suzuki Bandit 600 - Honda Transalp 650

http://motosilesia.com.pl/
    Napisano 3 lata temu, przez benekpe, Postów: 1621, Użytkownik Link do wypowiedzi

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

umowa kupna sprzedaży: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Znak B-33: ograniczenie prędkości

Znak B-33: ograniczenie prędkości

30 Grudzień 2010

Znak zabrania przekraczania prędkości określonej liczbą kilometrów na godzinę. Ograniczenie obowiązuje od miejsca ustawienia znaku do najbliższego skrzyżowania...

Prawo0 opinii

Poznaj kolekcję skuterów, motocykli i motorowerów Romet na sezon 2012

Poznaj kolekcję skuterów, motocykli i motorowerów Romet na sezon 2012

05 Marzec 2012

Prócz nowości (Romet RR, Maxi, EV1, EV2) polski producent pokazuje z bliska pozostałe, wybrane pozycje, które będą gościć w salonach podczas najbliższego sezonu.

Motocykle Motorowery Skutery Wiadomości15 opinii

Jaki olej lać do motocykla i skutera? Czy nadaje się olej samochodowy? #2 Mechanik Jednoślad.pl

Jaki olej lać do motocykla i skutera? Czy nadaje się olej samochodowy? #2 Mechanik Jednoślad.pl

13 Wrzesień 2016

Temat stary jak świat, jednak nadal budzący wiele kontrowersji. Jaki olej silnikowy stosować w motocyklu albo motorowerze? Czy dobrym pomysłem jest lanie oleju samochodowego. O tym Mechanik Jednoślad.pl - Damian Śmigielski.

Motocykle Wideo7 opinii

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.