Tylne amory- ustawienie

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Tylne amory- ustawienie

Ten temat zawiera 18 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Kristop Kristop 4 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 19 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Kristop
    Kristop
    Użytkownik

Witam:)
    Zastanawia mnie jedna rzecz: amortyzatory w biegówce (konkretnie tylne) muszą być ustawione „bardziej ściśniętą” częścią sprężyny do góry, czy mogą być odwrotnie?
    Bo właśnie zauważyłem, że we wszystkich spręzyna jest ściśnięta u góry, tylko u mnie na odwrót:)
    Więc jak to jest, ma to jakieś znaczenie?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

amortyzatory czy sprężyny na amortyzatorach ?

ziuuummmm….
    Kristop
    Użytkownik

znaczy całe amory, że regulacje mam u góry:) a wszędzie są na dole

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.
    Kristop
    Użytkownik

Doradzi ktoś?:)

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

U mnie w routerze regulacja była na dole.

Router WS 50 2013
    Kristop
    Użytkownik

No właśnie. A u mnie kretyny złożyły odwrotnie, i nw czy jakaś różnica z tego jest? Bo na moje oko coś tył strasznie twardy, aż d..a boli:)
    A tak wg ciężko jest je obrócić? Tam tylko jest śrubka i tulejka gumowa? Bo może bym i sam obrócił, szkoda z serwisem mówić o tym:)

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Jak bym był na Twoim miejscu to na pewno bym odwrócił 🙂 Tył zawsze będzie twardy a dupa zawsze będzie boleć, kanapa twarda i zawieszenie twarde.

Router WS 50 2013
    Kristop
    Użytkownik

No to tylko 2 śrubki, a nic więcej chyba niema?:) Bo jak coś sp…le, to żeby czasem nie szukać amorów po krzokach:)
    Ogólnie moto nie jest złe, poza krzywym kierunkiem, krzywą lampą tylną, i koślawym błotnikiem który zareklamuje:) I być może te amory, ale to chyba trudne nie jest obrócić?:)

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

nic więcej nie ma, odkręcasz śruby/nakrętki (nie pamiętam dokładnie), wyciągasz amora, odwracasz i przykręcasz. Jak masz krzywy kierunek to poluzuj nakrętkę w śrubie trzymającej bagażnik i kierunkowskaz i wtedy go możesz dowolnie regulować. Proponuje też pod nakrętki dać podkładki sprężyste.

Router WS 50 2013
    Kristop
    Użytkownik

Próbowałem ten kierunek właśnie poprawić, ale za chiny się nie da, bo przy dokręcaniu wraca w te samą pozycje, nawet trzymanie przez 2 osobe nic nie daje:( jeszcze 2 kierunek nie działa, żarówa w porządku, ale to niech robią za darmoche, kretyny:)

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 19 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie