Tykanie kierunkowskazu w Kymco Vitality

Witam

Problem polega na tym, ze wkurza mnie po prostu to tykanie i jest dla mnie za glosne. Co jest za ten dzwiek odpowiedzialne i czy jest mozliwosc wylaczenia go?

Mnie też to wkurzało :-). Tyka przerywacz. Można go zmienić na elekrtroniczny. Ja to trochę przyciszyłem oklejając przerywacz taśmą izolacyjną, tykało wtedy znacznie ciszej. Przerywacz masz pod plastikiem na kierownicy. Jak będziesz ściągał plastik to uważaj, bo przerywacz jest do niego przymocowany od wewnątrz, więc nie szarp mocno za plastik.

A mnie nie wkurza,przynajmniej wiem że po skręcie muszę wyłączyć kierunek :)

Ale pamiętasz jak u mnie było? Słychać było, tylko cichutko :-)

A potem jedzie taki skuterzysta i przez dwa kilometry na prostej drodze sygnalizuje zamiar skręt w lewo - mija kolejne skrzyżowania i nie skręca... wkurzające zachowanie. Nikt go nie wyprzedzi bo nie wiadomo jak się gość zachowa...

Wielkie dzieki za odp :)

benekpe napisał:

A potem jedzie taki skuterzysta i przez dwa kilometry na prostej drodze sygnalizuje zamiar skręt w lewo - mija kolejne skrzyżowania i nie skręca... wkurzające zachowanie. Nikt go nie wyprzedzi bo nie wiadomo jak się gość zachowa...

Dlatego we własnym zakresie dorobiłem sobie sygnalizację. :-)

benekpe napisał:

A potem jedzie taki skuterzysta i przez dwa kilometry na prostej drodze sygnalizuje zamiar skręt w lewo - mija kolejne skrzyżowania i nie skręca... wkurzające zachowanie. Nikt go nie wyprzedzi bo nie wiadomo jak się gość zachowa...

To może by tak włączać sobie kierunkowskaz lewy, i już żadne ciężarówki cię nie wyprzedzą :D

izdebski12-"To może by tak włączać sobie kierunkowskaz lewy, i już żadne ciężarówki cię nie wyprzedzą :D " - aż jakiś kierowca ciężarówki tak całkowicie niechcący i przypadkiem się w... i minie Cię o grubość lusterka a podmuch powietrza wypchnie do rowu. Ot tak w formie żarciku bo ma bardzo podobne do Ciebie poczucie humoru.

Może się coś stać jak będzie się jechać z odłączonym przerywaczem? Ostanio tak jechałem patrze... a kierunki wgl nie działają to go zamontowałem. I zastanawiam się czy może to mieć jakiś wpływ na elektrykę czy coś. Sorka że takie głupie pytania ale nowy skuter i sie martwie ;/

jak odłączysz przerywacz to kierunkowskazy nie będą działać. Proste i logiczne. A jazda bez kierunkowskazów może doprowadzić np. do wypadku.

A ja bym chciał ten dźwięk bo u mnie go nie ma co bym musiał kupić?

jak nie ma ? który rocznik masz, może w tych najnowszych jest inny przerywacz.

To router 2012 jak włącze kierunek to tylko miga ...

temat jest o Kymco Vitality i o nim tu mówimy.

Ok ale nie chciałem zakładać nowego tematu ...

w routerze nie cyka bo jest przerywacz elektroniczny, jak chcesz by klikał to musisz zmienić na bimetaliczny

Ok, dzięki...