Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

Tydzień (?) motocyklowy w Lidlu 10.03

Dział: OFFtopic Dodano 2 lata temu

1. Anonim

Wpadłem na motocyklową ofertę Lidla:

http://www.lidl.pl/cps/rde/SID-7B4FF3EC-724B54B2/www_lidl_pl/hs.xsl/oferta.htm?id=216

Moje pytanie, używał ktoś produktów motocyklowych od Lidla?

Napisano 2 lata temu, przez Anonim, Postów: 2999, Link do wypowiedzi

2. skuterek123

Ja rok temu kupiłem kask i rękawiczki i szczerze.. jestem zadowolony :)

Napisano 2 lata temu, przez skuterek123, Postów: 292, Użytkownik Link do wypowiedzi

3. Anonim

Zastanawiam się nad bielizną i rękawicami właśnie, przejdę się i pomacam :)

Napisano 2 lata temu, przez Anonim, Postów: 2999, Link do wypowiedzi

4. Filippo73

Kupiłem termoaktywną odzież na narty i mówiąc szczerze sprawuje się całkiem nieźle również na skuterze.

Napisano 2 lata temu, przez Filippo73, Postów: 479, Użytkownik Link do wypowiedzi

5. Padalec

Upolowałem w tamtym roku rękawice i ...mam mieszane uczucia
    Rękawiczki stosunkowo sztywne z ochraniaczami - na początku trochę za sztywne , dobre na chłodne dni takie jak teraz . Jak temperatura wskoczy powyżej 18-20 stopni - łapki pocą się nie miłosiernie. Ogólnie stosunek cena-jakość na plus.

Napisano 2 lata temu, przez Padalec, Postów: 825, Użytkownik Link do wypowiedzi
  6.  

7. Kisiu1981

Ja już od trzech lat używam rękawic, kombinezonu i nakładek na buty - właśnie z Lidla. Jestem zadowolony - najbardziej z rękawic.

Napisano 2 lata temu, przez Kisiu1981, Postów: 4671, Użytkownik Link do wypowiedzi

8. guliwer55

Ja prawie 2 lata temu kupiłem kombinezon dwu częściowy narciarski z biedronki i używam go do jazdy skuterem jestem zadowolony małe pieniądze duży komfort i wygoda

Napisano 2 lata temu, przez guliwer55, Postów: 746, Użytkownik Link do wypowiedzi

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Tydzień (?) motocyklowy w Lidlu 10.03: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Aprilia Derbi Senda 50 DRD Racing SM: Zdjęcia i dane techniczne

Aprilia Derbi Senda 50 DRD Racing SM: Zdjęcia i dane techniczne

18 Marzec 2014

Skuterowo.com przedstawia jeden z modeli marki Aprilia. Derbi Senda o pojemności 50 cm3. Oznacza to, że mogą go prowadzić osoby posiadające tylko prawo jazdy AM.

Motorowery Zdjęcia0 opinii

Jak nowe przepisy wpłynęły na sprzedaż motocykli 125 ccm w 2014 r?

Jak nowe przepisy wpłynęły na sprzedaż motocykli 125 ccm w 2014 r?

22 Grudzień 2014

Wyniki sprzedaży jednośladów 125 ccm na prawo jazdy B po pierwszym kwartale od zmiany w przepisach o kierujących pojazdami potwierdzają, że nowelizacja istotnie wpłynęła na rynek motocykli i zachowania konsumentów.

125 ccm Motocykle Opinie0 opinii

Kymco Downtown 125I ABS: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

Kymco Downtown 125I ABS: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

16 Marzec 2014

Jeżeli chodzi o grupę 125 cm3 Kymco Downtown 125i ABS to najdroższy model. Kosztuję niemal 15 tysięcy złotych, ale zastanówmy się, czy warty jest tyle ile trzeba za niego dać.

125 ccm Skutery Zdjęcia1 opinia

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.