Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

Tydzień (?) motocyklowy w Lidlu 10.03

Dział: OFFtopic Dodano 2 lata temu

1. Anonim

Wpadłem na motocyklową ofertę Lidla:

http://www.lidl.pl/cps/rde/SID-7B4FF3EC-724B54B2/www_lidl_pl/hs.xsl/oferta.htm?id=216

Moje pytanie, używał ktoś produktów motocyklowych od Lidla?

Napisano 2 lata temu, przez Anonim, Postów: 2999, Link do wypowiedzi

2. skuterek123

Ja rok temu kupiłem kask i rękawiczki i szczerze.. jestem zadowolony :)

Napisano 2 lata temu, przez skuterek123, Postów: 292, Użytkownik Link do wypowiedzi

3. Anonim

Zastanawiam się nad bielizną i rękawicami właśnie, przejdę się i pomacam :)

Napisano 2 lata temu, przez Anonim, Postów: 2999, Link do wypowiedzi

4. Filippo73

Kupiłem termoaktywną odzież na narty i mówiąc szczerze sprawuje się całkiem nieźle również na skuterze.

Napisano 2 lata temu, przez Filippo73, Postów: 479, Użytkownik Link do wypowiedzi

5. Padalec

Upolowałem w tamtym roku rękawice i ...mam mieszane uczucia
    Rękawiczki stosunkowo sztywne z ochraniaczami - na początku trochę za sztywne , dobre na chłodne dni takie jak teraz . Jak temperatura wskoczy powyżej 18-20 stopni - łapki pocą się nie miłosiernie. Ogólnie stosunek cena-jakość na plus.

Napisano 2 lata temu, przez Padalec, Postów: 821, Użytkownik Link do wypowiedzi
  6.  

7. Kisiu1981

Ja już od trzech lat używam rękawic, kombinezonu i nakładek na buty - właśnie z Lidla. Jestem zadowolony - najbardziej z rękawic.

Napisano 2 lata temu, przez Kisiu1981, Postów: 4671, Użytkownik Link do wypowiedzi

8. guliwer55

Ja prawie 2 lata temu kupiłem kombinezon dwu częściowy narciarski z biedronki i używam go do jazdy skuterem jestem zadowolony małe pieniądze duży komfort i wygoda

Napisano 2 lata temu, przez guliwer55, Postów: 746, Użytkownik Link do wypowiedzi

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Tydzień (?) motocyklowy w Lidlu 10.03: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Jazda komunikacją będzie bardziej nieopłacalna. Sprawdź koszty jazdy na skuterze

Jazda komunikacją będzie bardziej nieopłacalna. Sprawdź koszty jazdy na skuterze

07 Kwiecień 2011

Wyższe koszty paliwa, eksploatacji pojazdów komunikacji miejskiej zmusza wielu przewoźników do podnoszenia cen biletów. Przoduje Warszawa - ceny mogą podskoczyć nawet o 100%.

Skutery Wiadomości13 opinii

Test Peugeot Ludix - brzydkie Peugeotciontko?

Test Peugeot Ludix - brzydkie Peugeotciontko?

21 Maj 2008

W średniowieczu, ludzie wierzyli, iż po zmieszaniu odpowiednich składników np. wody, włosów, kurzu z kominka i psiej śliny można stworzyć np. kota. Jeśliby założyć, iż projektanci Peugeota wierzą dalej w tego typu praktyki, to Ludix powstał poprzez wymieszanie w jednym garnku odkurzacza, dwóch kółek, paru rurek stalowych i sześciu kilogramów polipropylenu...

Skutery Testy0 opinii

Nadal spada sprzedaż motorowerów w Polsce

Nadal spada sprzedaż motorowerów w Polsce

09 Wrzesień 2014

W segmencie 50 ccm nadal wyraźnie odczuwalny jest negatywny trend. Rok do roku cały rynek sprzedał mniej nowych motorowerów o ponad 18% - donosi PZPM na podstawie danych zgromadzonych przez MSW i CEP. Wzrostem legitymuje się jedynie Junak - ponad 50%.

Motorowery Wiadomości0 opinii

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.