tuning zippa vapora 2005

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #73179
    mateuszr20471
    Użytkownik
    • 2
    • 5Postów:

    Witam jestem posiadaczem Zippa Vapora wyprodukowanego w 2005 roku, ogolnie nie narzekam, zadnych powaznych usterek nie mialem, raz pekl mi pasek napedowy (nie zmieniany 5 lat) no i ostatnio pekla mi manetka gazu, poza tym nigdy mnie nie zawiodl. Jednak im jest sie starszym tym chce sie szybciej jezdzic, no i chcialbym cos w nim zmienic aby moc szybciej jezdzic. Obecnie maksymalna predkosc wynosi ok.70-72 a z niewielkiej gorki nawet 74 km/h. Wiec jakos tragicznie nie jest, jednak jestem ciekawy czy da sie cos zrobic zeby mogl jechac przynajmniej te 80km/h, zbyt duzo kasy nie mam, no i wiedza raczej tez mala bo nie bylo zbytnio okazji zeby cos tam grzebac, prosze o pomoc co by tu mozna bylo dokupic i zmienic, gdzie sprawdzic czy jest jakas blokada czy nie, no i czy wogole da sie cos zrobic, mysle ze moge na ten cel przeznaczyc do 150zl. Z gory dziekuje.

    #73181
    harekop
    Użytkownik
    • 31
    • 530Postów:

    Kup wiekszy cylinder i możesz się z napędem pobawić np. rolki na lżejsze.

    #73189
    harekop
    Użytkownik
    • 31
    • 530Postów:

    tylko, że wymiana rolek na seryjnym nic zbytnio nie zmieni

    #73197
    mateuszr20471
    Użytkownik
    • 2
    • 5Postów:

    A wymiana samego cylindra cos da, czy bedzie do tego trzeba cos jeszcze wymienic?

    #73199
    Bartolini
    Użytkownik
    • 5
    • 373Postów:

    Z przyspieszeniem będzie lepiej, a z vmax troszeczkę – warto wymienić cyla przy 4t.

    #73205
    mateuszr20471
    Użytkownik
    • 2
    • 5Postów:

    Czyli wystarczy tylko kupic cylinder wiekszy, bo na innych stronach pisze, ze jesli sie zmienia cylinder to trzeba kupic wieksze dysze itp.

    #73210
    Bartolini
    Użytkownik
    • 5
    • 373Postów:

    Dając większą dyszę musisz dostarczyć więcej powietrza. Myślę, że wstawiając dyszę 80 wyregulujesz gaźnik. Ja tak u siebie miałem. Dyszą regulujesz mieszankę przecież a nie cyla..

    #73291
    mateuszr20471
    Użytkownik
    • 2
    • 5Postów:

    W moim skuterze jeszcze nigdy nie wymienialem rolek, a przejechalem juz ponad 6 tys km, wiec na pewno sa zjechane, mozecie mi doradzic jakie rolki kupic i czy one moga poprawic jakos moc/v max?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button