Tuning Zipp Quantum GT5 125 ccm z cylindrem 150 ccm co zrobic żeby był szybszy ?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #48965
    Macyk150ccm
    Użytkownik
    • 3
    • 19Postów:

    Witam posiadam zippka i chciałem cos w niego wstawic zeby sie szybciek rozpedzał i osiagał wiekszą predkosc co mam tam wstawic zeby to sie stało??

    #48969
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

    pobawić się napędem, może zmienić przełożenia. A najlepiej zmienić na większą pojemność…

    #48970
    Jakub100001
    Użytkownik
    • 13
    • 582Postów:

    Wstaw sobie mózg. Pomyśl, że jedziesz ponad 130km/h skuterem i z drugiej strony wjeżdża w ciebie samochód ciężarowy. Przy odrobinie szczęścia zostajesz roślinką i opiekują się tobą rodzice. Realistycznie giniesz na miejscu pod kołami 22 tonowego tira. Myślenie nie boli, więc jak chcesz sobie szybciej jeździć to zrób sobie kat.A i kup jakiś motor.

    P.S Dlatego kierowcy samochodów osobowych widząc takie osobniki jak Ty wyrabiają negatywne opinie na temat skuterzystów…

    #48971
    Macyk150ccm
    Użytkownik
    • 3
    • 19Postów:

    Dobra weż wyjdz ciebie nie pytałem

    #48972
    Jakub100001
    Użytkownik
    • 13
    • 582Postów:

    W internecie panuje jeszcze wolność słowa, więc każdy może wyrazić swoją opinię na dany temat. Poza tym chyba już z 5 tematów wstawiłeś z tym samym pytaniem na które większość internautów Ci odpowiedziało…

    #48978
    barteklodz
    Użytkownik
    • 0
    • 783Postów:

    wiesza pojemność da lepsze przyspieszenie
    na prędkość tylko zmiana przełożeń
    to nie jest 2T

    Jakub100001 napisał:

    giniesz na miejscu pod kołami 22 tonowego tira.

    40 tonowego

    poza tym osoba pytająca raczej posiada PJ przy tej pojemności

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button