Tuning speedfighta 2 Problem..:)

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Tuning speedfighta 2 Problem..:)

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 7 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam za niedługi czas kupuje Peugeota Speedfight 2 AC z 2003 roku.Odrazu po zakupie planuje zrobić tunning mechaniczny składajacy się z :
    -zalożenia ciężkich rolek
    -założenia sportowego wydechu leovince ZX
    -założenia sprężyny dociskowej Malossi
    -założenia sprężyn sprzęgła Hebo
    -założenia Dzwona Sprzędła
    -założenia cycla 70ccm

proszę was o podanie mi linków z tymi oto cześciami do speeda poniewaz niewiem jakie będa pasowały do mojego speeda(wiem że napiszecie że google nie gryzą lub cos takiego)ale naprawde niewiem jakie części beda pasować.Jezeli zapomniałem o jakiejś ważnej lub niezbednej modyfikacji proszę o napisanie w odp.Dzięki z góry!:D

Anonimowy

pierwsze nie bądx w gorącej wodzie kompany, kup go najpierw wtedy myśl o tuningu, pojeździj chwile zobaczy czy cos się nie pieprzy .. bo zrobisz tuning a potem nie będziesz miał na naprawy,

o rolkach od razu zapomnij bo to nie działa tak że im cięższe rolki tym szybszy a gorszy start itp ;/
    to samo spręzyna centralna , to wszystko jest elementem regulacji , i czasami lepiej dac twardsze /cieższe a czasem na odwrót ,bo będzie miał np muła albo wyyył w chuuuj

-założenia cycla 70ccm

zalezy jaki cylinder chcesz mozesz mieć qnag cianga , sporta , racinga itd , ale o tym se poczytaj bo jest na forum , w podklejoncyh tematach

Anonimowy

queen221 napisał:

proszę was o podanie mi linków z tymi oto cześciami do speeda poniewaz niewiem jakie będa pasowały do mojego speeda

rozpierdzielasz mnie….
    wchodzisz na racing-planet czy na m.i.e.l.o.c.h.a. (bez tych „.”)
    wybierasz swój skuter i masz tylko części do niego…

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.

Anonimowy

ziomek i tak juz tu nie zajży , pewnie poszedł na forum mieć.locha , i założył temat MAM JUZ speedfighta..

Anonimowy

A ja na jego miejscu bym speeda wcale nie ruszał .. Bo w moim po 2 sezony wszystko się sypie… Dlatego żadnego tuningu.. no chyba że ze starości się wszystko psuje ; p

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie