TUNING SKUTERA

WITAM mam speeda 2 jes już w nim wał stage 6 i wariatora malossi i wydech tecnigas ten z tych tanszych
czy jak kupie :
gaznik
http://www.scooterkingz.pl/gaznik-stage6-19-racing-black-edition

cylinder:http://allegro.pl/cylinder-kit-malossi-sport-70cc-minarelli-lc-aerox-i5058752596.html

to bedzie to dobry tuning ?? czy cos jeszcze musze zrobic prosze o pomoc chce zeby skuter jechał 100km/h

POMOCY

Zdajesz sobie sprawę, że możliwości skutera, to nie tylko same części ale też ich odpowiedni montaż, ogólny stan pojazdu i jego regulacja no i oczywiście umiejętności kierowcy. To, że na markowych częściach piździk poleci u Wieśka z pod kiosku setą nie oznacza, że u Ciebie osiągnie nawet dziewięćdziesiątki. Piszesz zbyt ogólnikowo i niedokładnie. Sam wydech to bardzo ważna sprawa w 2T, a z Twojego postu wynika, że masz ten z tych tańszych marki takiej i takiej. No spoko.
Właśnie zaglądam, do mojej magicznej kryształowej kuli...
... wyłania się obraz...
... talerza i jedzenia...
... czuję je w ustach...
... tak, to jest mój dzisiejszy obiad.
A poza tym, lipa. Pewnie skończył mi się abonament. Niestety w takim razie musimy załatwić to tradycyjnie. Czyli Ty piszesz konkretnie co masz, jaki stan pojazdu oraz jakie są osiągi. Wtedy, może ktoś z tego forum będący w temacie tuningu 2T podpowie Ci co i jak.
A i jeszcze jedno. Mam głęboką nadzieję, że nie muszę Ci mówić, że wraz z poprawą osiągów pojazdu warto by zadbać o taką pierdołę jak hamulce. Bo o ile wisi mi czy się rozwalisz na drodze prując swoim sprzętem setkę przez wiejskie drogi (bo na zwykłych, to cię ściągną w pięć minut) o tyle szkoda przypadkowego przechodnia, który może odnieść obrażenia przez Twoją ewentualną lekkomyślność.

chodzi mi o to ze naraznie nie mam zadnego cylindra w tym skuterze i mam zamiar kupic stage 6 streetrace czy jest to dobry wybór .co sądzisz o tym cylindrze ???

3 tematy założone w tej samej sprawie.... Pozakładaj jeszcze z 15 żeby ktoś wywróżył ci co trzeba zrobić żeby latał 100km/h a ja ci odpowiem zrób prawo jazdy odpowiedniej kategorii, kup sobie motor i tak będzie najlepiej.
PS: Nie zaśmiecaj forum - taka rada na przyszłość