Tuning optyczny - Zipp Vapor.

siemka, jak mogę fajnie ztuningować vaporka nowego 2011 r ?? tak max do 300 zł

wywal tylni blotnik. założ nadkole , przedłużka amortyzatora.

i jakieś fajne naklejki.

I jakieś fajne naklejki. Edit: sory ale jak dodawałem wpis to wyskoczył błąd i wróciłem i dodałem jeszcze raz, a tu jednak wcześniej dodało

A oklejania carbonem nie polecacie ?

Filtr powietrza oklej. a i zrób polerke pokrywy od kopki.

Widziałem też na allegro takie fajne nakładki na nakrętki od wentyli. Jak jedziesz to zaczynają się świecić ;D

On ma koła 10 cali to kupuje mu 12 cali :D

jesteś pewien że ci 12 podejda pod ten silnik. powodzenia.

a przemalowanie skutera ?

Możesz przemalować ale jak sprejem to ci długo nie wytrzyma, bo po jakimś czasie od słońca i mrozu ci będzie odpadał.

Jak się umie położyć farbę i wie jak przygotować elementy do malowania to nawet sprayem nie odpadnie. Oklejenie całości carbonem, zapłacisz jak za złoto, chyba że kupisz najtańsze folie i oklei to pan Mieciu w szopie, a po 3 dniach schodząc do maszyny będziesz patrzył jak odchodzi. Też chciałem to zrobić z moim Piaggio i w profesjonalnej firmie policzyli ok 1500 zł jak ma być to zrobione na lata i z gwarancją.

mhmm, a co wy na to, żeby zdjąć tylne błotniki, zrobić nadkole, filtr stożkowy, nadkole i cały tył na biało, bez pomarańczowego, tak do siedzenia i do nóg, tam przy licznikach karbon, a lakier na czarno. Co wy na to ?

http://skutery-forum.pl/redelko-teodora-zipp-vapor-swap-minarelli-vt19898,45.htm chce zeby byl mniej więcej taki, tylko nie wiem jak on tą czache wsadził