Tuning - Markowe części czy Tajwańskie

Witam, chciałem się was zapytać czy kupić cylinder Tajwańskiej firmy MCN zestaw: http://allegro.pl/cylinder-glowica-80cm3-4t-walek-sport-tajwan-mcn-i3508747876.html czy markowe części do Kymco Agility 50 4T mam na wydanie 1000zl proszę o pomoc.

Jakbyś miał trochę pojęcia to wiedział byś, że tajwańskie to właśnie bardzo markowe części.
Masz Kymco i nawet nie wiesz skąd.

Masz markowy skuter, możesz wydać tysiaka na części, a szukasz po taniości. Nie tędy droga. Z tymi tanimi zestawami tuningowymi jest tak, że już sam montaż może stwarzać problemy. Później trzeba ostrożnie docierać, bo tłoki lubią puchnąć, a gdy już etap docierania jest za nami, to po jakimś czasie silnik zaczyna brać olej. Ostatnio remontowałem silnik skutera, który miał zamontowany tani zestaw 80. Po zmianie na Naraku 72 całkiem inna jakość pracy silnika. Zatem bazuj na sprawdzonych firmach, jak: Airsal, Naraku, Tec.

Dzięki wieli tylko jak byści mogli mi powiedzieć czy nie trzeba było by wymieniać głowicy i wału do tych markowych części typu naraku, airsal ? I czy BYŚ mógł mi napisać taki dobry zestaw do 1000zl. Z Góry Dzięki Wielkie.