"Tuning" kopniaka w 4T

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis "Tuning" kopniaka w 4T

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe eadem eadem 4 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Vezyr
    Vezyr
    Użytkownik

Witam, pytanie takiego rodzaju-czy ktoś w 4T zaaplikował mechanizm kopniaka, który działa.Tylko tyle i aż tyle.Działa, tzn kopniesz-wróci-i tak przy każdym odpalaniu, przez dłuższy czas.Znudziło mi się wymienianie ciągle półksiężyca, zbieraka itd-jedno zmienię, to się drugie ukruszy, a to nie pasuje jedno do drugiego.

Są jakieś sensowne firmy Wam znane?Za wszystkie WM, Tao-Tao, Vifon czy inne Cing Ciang Ciong dziękuję.Rzucę jeszcze okiem, czy Naraku ma takie komplety, ale czy będą dobrej jakości?

A może z jakiegoś markowego 2T pasuje do chińskiego 4T?

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/85/miasto4mini.png/][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/8220/miasto4mini.png[/IMG][/URL]
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Zawsze wraca nawet te chińskie. Fakt faktem jak przestaje wracać wystarczy nasmarować towotem wszystkie mechanizmy, i dalej działa :D.
    Jeżeli temperatura schodzi poniżej 0 *C sprężyna traci swoje właściwości, i przestaje odbijać.

Zdjęcie profilowe H2SO4
    H2SO4
    Użytkownik

Zaaplikuj sobie może jednak kopniak z Iża po jakiejś małej tam dłubance.
    Powinno to ci pomóc na rzeźbę mieśnia tej twojej nogi prawej.
    Prawidłową regulację gaźnika i spraw temu pokrewnych pominę już tutaj zwyczajowo takim zwykłym nawet milczeniem.

Jesteście jednak nadal takie zwykłe dzieciuchy, którym jakiś tam znaczek na czymkolwiek posiadanym robi jakąś wielką różnicę.
    Ale spoko…jnie, kiedyś też i wy dorośniecie. Teraz to już musicie nawet. Wypada wręcz.
    Dzieciuchy są jednak nadal z was i tyle w tym temacie. I walicie zwyczjowo błazenadę. Żałosne.

Miło nawet było, aż się nagle to wszystko skończyło. Tak jakby.

BRAND WM MOTOR RULEZ. EVERYWHERE.

Pieniacze jesteście, a wiedza wasza jest nadal jakby żadna.

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.

panczo
    Użytkownik

W moich skuterach odbija zawsze nawet przy minusowych temperaturach i się nie zdziera co chwila.Podstawowy błąd jaki jest robiony to wymiana 1 elementu nie całości mechanizmu [nowy cylinder a stary tłok byś nie zamontował] i nie dbanie o niego w późniejszym okresie.Ja co 4-5tyś km wymieniam pasek a przy okazji tego zabiegu cały mechanizm startera jest rozbierany na części pierwsze myty w benzynie,smarowany i ponownie złożony.Co do firmy z której są podzespoły to firma krzak z all….

Zdjęcie profilowe Vezyr
    Vezyr
    Użytkownik

H2SO4 a co Ty masz na myśli?Że jestem 15 letnim dzieckiem, które uważa „WM bee, Naraku/Yamaha/Honda taak”?Napisałem, że nie chcę „no name” przez to, że już mi się porozpadały te mechanizmy.Tyle, więc proszę bez osobistych wycieczek.

Panczo hmm dziś rozbiorę i zobaczę DOKŁADNIE temat, kurczę może to wina tulejki od wałka półksiężyca (bo chyba jakaś jest), może ma lekki luz i to przez to?

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/85/miasto4mini.png/][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/8220/miasto4mini.png[/IMG][/URL]

panczo
    Użytkownik

Jest tulejka a jak będziesz smarować to polecam smar miedziany,nie jest taki tani jak zwykły „towot” ale wart swej ceny.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

H2SO4 napisał:

Zaaplikuj sobie może jednak kopniak z Iża po jakiejś małej tam dłubance.
    Powinno to ci pomóc na rzeźbę mieśnia tej twojej nogi prawej.
    Prawidłową regulację gaźnika i spraw temu pokrewnych pominę już tutaj zwyczajowo takim zwykłym nawet milczeniem.

Jesteście jednak nadal takie zwykłe dzieciuchy, którym jakiś tam znaczek na czymkolwiek posiadanym robi jakąś wielką różnicę.
    Ale spoko…jnie, kiedyś też i wy dorośniecie. Teraz to już musicie nawet. Wypada wręcz.
    Dzieciuchy są jednak nadal z was i tyle w tym temacie. I walicie zwyczjowo błazenadę. Żałosne.

Miło nawet było, aż się nagle to wszystko skończyło. Tak jakby.

BRAND WM MOTOR RULEZ. EVERYWHERE.

Pieniacze jesteście, a wiedza wasza jest nadal jakby żadna.

Muszę napisać w Twoim języku „kreskowo-myślnikowo-gwiazdkowym”, może wtedy zrozumiesz:

POETO,

rozumiem, że jesteś starszym człowiekiem,

i masz jakąś tam wiedzę nawet o głupich zbierakach, no i oczywiście widziałeś to chociaż raz w życiu na oczy.
    *
    Chciałbym jednak zaznaczyć, że jeżeli nie masz nic MĄDREGO, oraz WNOSZĄCEGO DO TEMATU do napisania,
    * – *
    to może po prostu nie pisz?
    ***** – – *-* —–* ******* —— **** – – – ___

Zdjęcie profilowe H2SO4
    H2SO4
    Użytkownik

Vezyrze, sorry ode mnie, że cię wrzuciłem do jednego worka z takim jednym młodym paniczem, który PODOBNO już opuścił to forum na zawsze.
    Tym, co to zaznaczył znowu swoją tutaj obecność i raczył sobie klepnąć TUTAJ takiego kolejnego, ale nic nie wnoszącego do danego tematu POSTA.

Lepszych cenowo i jakościowo części szukaj na stronie wskazanej poniżej.
    .
    http://www.racing-planet.pl

Btw. Chciałem zwyczajowo zobaczyć jak wysoko ten nasz… BYŁY LIDER FORUM (tj. miszczu gładkiej prostej i ten od tych posyłanych wszystkim tutaj tzw. znaków-faków) wysoko potrafi skakać.
    Młodzian potrafi jeszcze dość wysoko skakać. W sumie to dobrze nawet. I niech skacze sobie dalej. NIECH SKACZE.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

H2SO4 napisał:

Btw. Chciałem zwyczajowo zobaczyć jak wysoko ten nasz… BYŁY LIDER FORUM (tj. miszczu gładkiej prostej i ten od tych posyłanych wszystkim tutaj tzw. znaków-faków) wysoko potrafi skakać.
    Młodzian potrafi jeszcze dość wysoko skakać. W sumie to dobrze nawet. I niech skacze sobie dalej. NIECH SKACZE.

I to tyle? To cały „pocisk” do mnie? Oh no czuje się urażony.
    Wiesz co, moje ryby mają już wyższy stopień inteligencji od Ciebie. A wiesz dlaczego? BO NIC NIE MÓWIĄ.
    Wchodzisz gościu w dużej liczbie mierzonej tematów, i piszesz jakieś pierdoły od czapy.
    Strasznie to denerwuje ludzi, a zwłaszcza mnie. Mam jeszcze jedno pytanie: Czy Ty nie umiesz normalnie budować zdań, tylko pisać jakieś urywki pomiędzy myślnikami (minusami) ?
    Powtórzę się: Nie chcesz pomóc w temacie, nie wiesz, nie widziałeś, nie znasz się na danej rzeczy – to nie pisz.

Zdjęcie profilowe eadem
    eadem
    Użytkownik

izdebski12 napisał:

Zawsze wraca nawet te chińskie. Fakt faktem jak przestaje wracać wystarczy nasmarować towotem wszystkie mechanizmy, i dalej działa :D.
    Jeżeli temperatura schodzi poniżej 0 *C sprężyna traci swoje właściwości, i przestaje odbijać.

Miałem okazję odpalać z kopki przy -15st (skuter stał parę dni) i zawsze wracała 🙂

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie