Tuning Keeway RY6

Witam Moglby mi ktos doradzic jak zrobic tuning optyczny ??
Chcialbym troche "podrasowac" moj skuterek ;) Keeway RY6.

chodzi mi o tuning optyczny, chce go zrobic z rozwaga zeby go nie "oszpecic" by nie wygladal jak wiejski "tuning"
prosze o pomoc. Pozdrawiam .

Na pewno możesz dołożyć jakieś ładne manetki, może krwista czerwień bez żadnych napisów i jakieś ładne ciężarki kierownicy. Przy okazji pozbędziesz się drgań na kierownicy.

Proponowałbym jeszcze lusterka w takim stylu:
http://moto.allegro.pl/lusterko-exactly-komplet-lusterek-ze-srubami-i1710406065.html

Więcej do głowy mi nie przychodzi.

Dzieki bardzo na pewno cos wykorzystam z tego, ale jeszcze sie zastanawiam, bo to jest moj pierwszy skuter i sie nie znam za bardzo na tych sprawach. :)

ja bym pomyslal jeszcze o jakims ladnym nadkolu a tablice np dac na pokrywe. :D

Weź przestań z tablica na przekładni... jak widzę ludzi którzy maja wygładzone nadkola i tablice na przekładni to mi się rzygać chce. Manetki, lusterka, ewentualnie polerka przekładni, hmm może jeszcze malnąć napisy na kołach i to chyba by było na tyle. Według mnie seria jest najładniejsza ale takie rzeczy jak napisałem według mnie mogą być bo nie szpecą. Ale to oczywiście zależy od gustu i jak się komu podoba ale niektórzy to naprawdę grubo przesadzają.

E jak dla mnie bez nadkola i sciagniecia tylnego blotnika to nie tuning... zalezy od gustu ale skoro seria dla ciebie najladniejsza to po co wgl cos zmieniac?

Ogólnie żaden pojazd nie może jeździć bez elementów nadwozia które fabrycznie się na nim znajdują. To po pierwsze.
Po drugie na błotnikach znajdują się odblaski które dla skutera są obowiązkowe więc trzeba je zamontować gdzieś indziej.
Po trzecie trzeba robić przeglądy skuterom więc coraz trudniej będzie przejść przegląd z takimi zmianami.
A gładkie nadkola które wszystko zakrywają są nie ładne po prostu.

Dlatego właśnie uważam że polerka przekładni, manetki, lusterka i np. napisy na oponach malnąć na biało to wsumie na przeglądzie nawet Ci się do niczego nie przyczepią bo wszystko jest na swoim miejscu. Osobiście to nawet nie podoba mi się jak ludzie jeżdżą z jednym lusterkiem. Pewnie się do wszystkiego czepiam ale taki mam gust.