tuning junak 901 rs

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #292944
    miszan8
    Użytkownik
    • 5
    • 18Postów:

    Cześć,
    chciałbym podkręcić mojego junaczka, jest to 80cm.
    Chciałem pierw przerobić go na 125 ale chyba nie obejdzie się bez wymiany silnika więc sobie to daruję, jesli sie mylę to napiszcie co i jak.
    Wiec zostaję przerobienie go na 110. Chciałbym powymieniać co się da aby szybciej jezdził, napiszcie co muszę wymienić.
    pozdro

    #292957
    matiquad
    Uczestnik
    • 7
    • 126Postów:

    Polecam ci na początek gaźnik pz22 to dużo da nawet do tej 80ccm

    #292961
    miszan8
    Użytkownik
    • 5
    • 18Postów:

    A po gaźniku co wymienić? Sezon się skończył także sprzęt trzeba odstawić do garażu a chcę przez ten czas po woli zaczac go robić i chcę wiedzieć co mam powymieniać, tak jak napisałem wyżej chciałbym praktycznie wszystko wymienić co się da. A co do tego silnika, zeby przerobić tego junaka trzeba wymienić silnik? Bo jak tak to odpada i będę musiał go na 110 przerobić.

    #292962
    miszan8
    Użytkownik
    • 5
    • 18Postów:

    I prosił bym o link jakiegoś sklepu z częściami, w którym ceny są do przyjęcia.

    #292980
    matiquad
    Uczestnik
    • 7
    • 126Postów:

    125ccm na pewno z niego nie zrobisz ale 110ccm już tak są gotowe zestawy pod 110ccm popatrz na necie a tak to już z tuningiem mechanicznym już nic się nie da zrobić (chyba) tylko stylistyka, tłumik zmienić niektórzy mówią że coś do mocy daje ale ja nie widzę różnicy chyba że dźwięk

    #292989
    miszan8
    Użytkownik
    • 5
    • 18Postów:

    A rolki wariatora, zębatki, filtr powietrza? co do sklepów, podaj linki jakies

    #292990
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    jakie rolki wariatora? to nie jest skuter z CVT. to ma normalne biegi a nie wariator

    #292993
    Druid
    Uczestnik
    • 0
    • 2 876Postów:

    Może z sentymentu te rolki… pod siedzeniem trzyma… Jak długo leżą mogły podrdzewieć i wymiana może być wskazana… ;)))

    #293035
    miszan8
    Użytkownik
    • 5
    • 18Postów:

    w takim razie co z zębatkami, filtrem ?

    #293036
    matiquad
    Uczestnik
    • 7
    • 126Postów:

    filtr powietrza to sprawa według mnie gustu sam mam stożek ale chyba wymienię na oryginał bo mam jakieś dziwne dźwięki na nim. Co do osiągów z takim filtrem nie jest to odczuwalna różnica. Zębatki tu pojawia się pytanie czy chcesz jeszcze do 80ccm czy do 110ccm jak do 80 to polecam na przód 14z tył oryginał sam tak mam i jest w sam raz w miarę przyśpiesza i v-max niej est najgorszy co do 110 to ci niezbyt pomogę bo nie mam pojęcia jakie tam zębatki mógł byś włożyć myślę że 16z ale nie jestem pewien. Pamiętaj im większa zebatka na przód tym lepszy v-max ale słabsze przyśpieszenie ale też niemożna przesadzić bo nie będzie miał siły. A co do sklepów najbardziej polecam ci zamawiać na alegro sam tak robiłem według mnie najlepiej

    #293037
    miszan8
    Użytkownik
    • 5
    • 18Postów:

    dzięki wielkie 🙂

    #293044
    paci
    Moderator
    • 12
    • 5 821Postów:
Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button