Tuning czy nowe moto ?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Tuning czy nowe moto ?

Ten temat zawiera 18 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 7 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 15 postów - 1 przez 15 (z 19 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Elo, nurtuje mnie to pytanie, czy zostawić Zico simpli:
    http://skutery.net/skutery.php?model=357
    I wsadzić w niego sportowe części:
    Wał top racing, cylinder 70 małossi/polini sport, multivar, sprzęgło stage 6, dzwon sprzęgła, laser x pro/leovince rs 2/yasuni r, filtr powietrza (opis tak z grubsza ;)) + małe kosmetyczne poprawki itd.
    Czy zakupić nowy skuter ( używka, +/- 4500zł)
    Aprilia SR, gilera runner sp.
    (Oczywiście jeździć bd +/- 2 lata jeszcze ;))
    Będę wdzięczny za pomoc.

Anonimowy

nowe moto!!!!
    najlepiej biegówka,
    chyba że chcesz odkupić mojego pięknego skutera po tuningu, tanio.

poza tym warn, zamknąć i kosz.

Anonimowy

wiesz to zależy …
    Jeśli jesteś napalony na szybką jazdę … tzn te 80-90 w tym przypadku to kupuj nowego bo z tego dużo nie wyciśniesz…
    Chociaż jak na 2 lata to ja bym się z tym skuterem pomęczył i wsadził te tuningowe części i jakieś 80 realne poleci a 90 licznikowe no może troszkę więcej

Anonimowy

A ja bym nim objeździł jeszcze te 2 lata (bez tuningu) no ewentualnie zakup nowego 🙂
    A od Szympy nie kupuj bo to gówno 😀

Anonimowy

weź od Kowala roxane kup :D. będzie w niebo wzięty :D:D

Anonimowy

RudY napisał:

A ja bym nim objeździł jeszcze te 2 lata (bez tuningu) no ewentualnie zakup nowego 🙂
    A od Szympy nie kupuj bo to gówno 😀

Bez tuningu ? Z tabletkami uspakajającymi chyba ?…

Anonimowy

posłuchaj dobrego wujka Szympy i kupuj biegówkę.

Anonimowy

ja bym drugiego skutera nie kupił już… tylko tak jak Szympa mówi kupiłbym biegówkę. ale zrobisz, co będziesz uważał za stosowne.

Anonimowy

Jeżeli chodzi o tą biegówkę to w grę wchodzi RSka lub Mito. Jak te sprzęciki wyglądają z awaryjnością ? Sypie się coś w tym (Pytam bo słyszałem że to trochę awaryjne) ? Jeżeli miał bym kupować to w przedziale 98/00 rok.

Anonimowy

Mito ? 50 ?! Istnieje w ogóle ? 🙂
    Bo chyba chodzi Ci o 50-tki …
    RS albo TZR najlepsze z 50-tek ze ścigaczy

Anonimowy

Sorry pomyliłem tą mito ze 125 :P. Chyba na to wyjdzie że poszukam jakiejś RSki. Po 1 coś nowego, po 2 „poważniejszego” a po 3 marka ;). Dzięki wszystkim.

Anonimowy

nowe no to Yamaha tzr albo aprilia rs 😛
    Powiem ci że nowe rs 50 maja teraz lepsze silniki bo poprzednie miały minarelli am6 a teraz maja jakieś derbi… są mocniejsze, bardzo wytrzymałe, mało awaryjne są super…
    A w TZR są Minarelli AM6 też abrdzo dobre silniki lecz trochę gorsze od tych jakie są teraz w nowych rs 50
    Wiem że te silniki są bardzo dobre bo już od nie jednego użytkownika to słyszałem i mam nawet kumpla który ma moto na tym silniku i on je tak katuje i mu łożyska poszły i był u mechanika to mechanik powiedział że on się dziwi czemu to jeszcze tak dobrze chodzi na taką jazdę … A jeździ jak wariat 😀

Anonimowy

Nowe 2008-2010 odpada 🙂 Kasy jak lodu nie mam. Jak wyżej pisałem tylko rok 98-00 może 2002 jak się coś znajdzie 😉 .

Anonimowy

No to Yamaha tzr nowa buda…
    A ja nie to RS

Anonimowy

TZRka dużo ładniejsza według mnie od RSki, a mechanicznie jak to wygląda ? Która lepsza ? Z tego co można wylookać na allegro to TZRki 2004-2005 rok chodzą podobnie co RSki 2000-98 (Cenowo)

Oglądasz 15 postów - 1 przez 15 (z 19 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie