Trwałość motocykli 125

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Trwałość motocykli 125

Ten temat zawiera 0 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Rumka Rumka 5 miesiące, 1 tygodni temu.

Oglądasz 1 post (z 1 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Rumka
    Rumka
    Użytkownik

Witam forumowiczów 🙂
    Zastanawiam się nad zakupem używanego moto Junak RS 125 PRO i mam do was pytanie odnośnie trwałości tego modelu i wszystkich Junaków. Na większości aukcji egzemplarze mają przejechane ok 10tyś km i mam do was pytanie czy jest to mało czy dużo ? W sensie czy podzespoły takie jak silnik skrzynia ,biegów ,sprzęgło po dystansie 10 km nie są już kompletnie zajechane i +- jaka jest ich trwałość o ile da się to określić bo Junak PRO to względnie nowy model. Pytam bo zastanawiam się czy warto kupować moto z takim przebiegiem czy za cenę ekwiwalentną kupić nowego zwykłego RS125.

Jest to mój pierwszy post odnośnie pierwszego moto w moim życiu 😉 więc sory jeśli się coś nie zgadza albo pytanie jest jakieś nie składne.

PS: Wiem że 10 tyś przejechane to stan moto zależy od jazdy itp , ale chodzi mi o takie uśrednienie takie jak np. że pasek rozrządu w samochodzie zmienia się np co 5 lat lub 100 tyś km.

Oglądasz 1 post (z 1 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie