Trasa Katowice - Świnoujście non stop 634km.

Jako że rok temu z braku czasu nie udało się, teraz reaktywuję trochę szalony pomysł wyjazdu na 50-ce nad morze do bardzo dobrego Kumpla. Ruszam o 5 rano z Katowic i mam pytanko, czy trasa jest optymalna bo jeszcze nie jest ostatecznie ustalona co do jej przebiegu? http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,28,17.8559000,52.0956000?l=3be010348d283ad7

Obiecuję fotki dla http://www.samotnewilki.cba.pl/

Rozłóżcie sobie ten wyjazd na dwa dni - inaczej ta wyprawa przekształci się w koszmar...
Za dwa tygodnie jedziemy ze znajomymi do Międzyzdrojów (obok Świnoujścia) - my jednak lecimy z Zabrza A4 i na wysokości Legnicy odbijamy na krajową 3 i do końca nad morze. Też się zastanawiamy nad rozbiciem trasy na dwa dni. Coś po drodze pozwiedzamy, odpoczniemy w jakimś fajnym miejscu...

A braliście pod uwagę drogę 94 przez Bytom, Toszek, Opole, Brzeg Oławę i do krajowej 3-ki? Na 3-ce już prosto nad morze... Fajna sprawdzona trasa. No i godzina wyjazdu. Ja bym wybrał się na noc. Mniejszy ruch, chłodniej...

Benek ja jadę solo:) Czemu koszmar? Ja już nabijałem dystanse po 300km. i nie było problemu, co prawda z tego co pamiętam to Madi machnął prawie 500km. na raz. Jak nie spróbuję to się nie dowiem, w razie "W" to się gdzieś na nocleg zatrzymam:) Co do krajowej 3-ki to przeanalizuję trasę, choć z tego co pamiętam tam są jakieś ekspresówki. Ale dzięki za sugestie.

tombitt kiedy jedziesz ? Ja w następny piątek (28.06) jadę do Poznania na koncert i zastanawiam się czy by sobie tego wyjazdu nie przedłużyć i nie skoczyć nad morze i na Mazury.

PS: Machnąłem dokładnie 500 km. ;)

Witaj Madi! Jadę 29 czerwca bo ma być ładna pogoda:) Nie będzie upału no i ma nie padać:) Zabieram pasek, świecę i blokadę. Myślę że taki zestaw wystarczy:) Muszę jeszcze dopracować mapę, żeby się nie władować na ekspresówkę:)

Słuchaj mam dobry pomysł :) Ja jadę 28-go do Poznania. Po koncercie nocuję gdzieś pod Poznaniem. Po noclegu będzie 29 :) więc może bym poczekał na Ciebie i pojechał z Tobą do Świnoujścia ?

qna,....... życzę powodzenia i szerokości.
ps. ja piżdzikem bym w taką trasę się nie wybrał.
daj znać jak zajedziesz. Hej....

No to jedziemy:) To się nazywa spontan!!! Będzie takie MAŁE Spotkanie Grupy Śląskiej i Mazowieckiej:)) Bo na to główne to jadę obowiązkowo:)

Byśmy się spotkali w Pniewach. Ja rano bym pojechał do Wolsztyna zobaczyć parowozownię. Ty pewnie do Pniew będziesz jechał jakieś 8 godzi (tak mniej więcej). Coś więcej się pomyśli po weekendzie, ja cały weekend pracuję, w poniedziałek będę szukał spawacza, żeby mi pospawał bagażnik i pomyślę nad trasą dojazdową do Poznania i dalszą trasą ze Świnoujścia.

Jadę przez Pniewy więc pasuje. Jak dobrze pójdzie to koło 13-14 się spotkamy:)

tombitt pamiętaj że Madi to jest nasze oczko w głowie Grupy Mazowieckiej,przynajmniej dla mnie,traktuję go jak brata,nigdy się na nim nie zawiodłem,jest moim przyjacielem i najlepszym kumplem. Co jak co ale gdy jest jakaś wycieczka to na nim zawsze można polegać że pojedzie w przeciwieństwie do innych. Do całej Grupy Śląskiej,Madi to główny filar naszych wyjazdów,będzie fajnie jak spotkamy się w Sielpi i pogadamy o naszych jazdach. Pozdrawiam

:)

Rozrząd wyregulowany, jeszcze tylko mały przeglądzik i wymiana oleju pozostała. Bez bagażnika pojadę, tylko sakwy, worek z namiotem i plecak.

Żeby tylko nie padało w piątek, póki co to codziennie pada. Jak w piątek rano będzie padać to jadę pociągiem, nie będę jechał 350 km w deszczu.

tombit przydzwon do mnie jak tylko przeczytasz -w sprawie wyjazdu tel.781441353

Przykra sprawa:( Kumpel do którego miałem jechać niestety nie dostanie urlopu przed 11.07. Mój wyjazd się przesunie o prawie 2 tygodnie. Szkoda że tak wyszło, bo miałem nadzieję na wspólną jazdę z Madim nad morze. A tak będę jechał sam:(

Szkoda, to ja sobie odpuszczę Świnoujście i jakoś inaczej pojadę.

Jak dojadę to TU będę czekać na odprawę promową

http://uznam.net.pl/kamery/index.php?id=3hd

Obiecuję że pomacham:)

P.S. Szkoda że ten wypad z Madim się nie udał. Razem by się lepiej śmigało.

Tombitt czekam na jakieś fotki i pozdrawiam

Uploaded with ImageShack.us

Właśnie skończyłem z montażem navi:)

Dotarlem wlasnie wjezdzam link w poprzednim poscie