Toros Fresco - tylny hamulec tarczowy.

Witam

Jako iż niedługo kupuję swój pierwszy skuter, a mój wybór padł na torosa fresco. Mam pytanie odnośnie tylnego hamulca, a mianowicie:

Czy jest możliwość montażu tylnego hamulca tarczowego zamiast bębna? Wiadomo, zawsze jest to większe bezpieczeństwo.
Z tego co wiem to fresco jest klonem zippa quantuma, a znalazłem do niego felgę z możliwością montażu tarczy http://ogimoto.pl/p/1662/1716/obrecz-tylna-hamulec-tarczowy-quantum-4t-19-frezow-kola-obrecze-kola-czesci-moto-atv-skuter.html Czy można do tego zamontować tarczę bez modyfikacji ramy(cięcia, szlifowania itp.)? Z tego co wiem powinienem się zmieścić w 400zł, więc jest to w miarę opłacalne.

Mam jeszcze pytanie niezwiązane z tuningiem, ale nie widzę sensu zakładania jeszcze jednego tematu.

Co należy zrobić/sprawdzić tuż po kupnie skutera w media expert(market?) i jak jest z wytrzymałością ramy fresco? Czytałem że w chińskich skuterach może połamać się rama i ogólnie skuter może rozpaść się podczas jazdy. Stąd też moje pytanie o to co należy sprawdzić tuż po kupnie.

Z góry dziękuję za pomoc

Pozdrawiam