Toros f16 (2012) blokada gdzie jest ?

Witam ostatnio na youtube oglądałem poradnik jak ściągnąć blokada w toros f16,el diablo, eko. Ten pan miał torosa f16, ja mam takiego samego mi się on różni tylko tym, że siedzenie jest całe czarne.No i szukam tego "woreczka z kablami" nad tłumikiem lecz go nie ma chyba... to jak ściągnąć tą blokade ?

z pokrywy przekładni (tam gdzie jest kopka) wychodzi czarny kabelek. Należy go przeciąć, lub palcami wymacać gdzie dochodzi i z tamtąd go odłączyć.

Patrzyłem i jest jakiś, chodzi Ci o taki jak by poskręcany w przeźroczystej izolacji ?

Spójrz na pokrywę tam gdzie jest kopka. Od dołu z pokrywy wychodzi 1 kabel - to jest ten kabel

"Wymacałem", że idzie nad moduł czy jakoś tak chodzi mi o tą plastikową puszkę i jeszcze dalej idzie nie chcę go przecinać bo czasami muszę mieć tą blokadę nie wiem co robić.

on idzie do woreczka, który jest głęboko wepchnięty w te plastiki. Weź spróbuj wyciągnąć ten woreczek i tam go sobie rozepniesz.

ja nie moge, tyle bylo tych tematów jeszcze o blokadach w tym skuterze...

Pisze ci wyraźnie izdebski a ty nadal nie wiesz gdzie to jest.

Ok poradziłem sobie :P był bardzo głęboko wepchany.

Nagrałem o tym nawet film na youtube, ale mało mu, bo nie potrafi łapy dalej wsadzić, i jak nie widać gołym okiem to "nie ma go"