Toros El Loco - problem.

Witam wszystkich mam taki problem mam torosa el loco i zrobione 1700km chciałbym zdjąć blokady na serwisie ile to może kosztować? A drugie pytanie ile może kosztować wymiana sprzęgła bo mi piszczy przy ruszani chyba że to pasek jest do dupy lub rolki co polecacie. Jak myślicie czy to sprzęgło się spaliło czy tylko pasek się ślizga podkreślę ze to tylko przy ruszaniu.

Większość blokad dasz rade sam zdjąć ale jeśli już chcesz w serwisie to maksymalnie 100 złotych. A co do piszczenia to myślę ze to wina rolek ewentualnie wcisnij tylni chamulec i dodaj troche gazu aby okładziny sprzegła oczyścic.

Blokady zdejmiesz sam ;) Szkoda kasy na serwis.
Co do piszczenia to odkręć pokrywe przekładni i zobacz jak to tam wygląda, wtedy będzie wiadomo :D

dzięki koledzy a możecie powiedzieć czy toros el loco ma gdzieś jeszcze blokady poza tym kabelkiem jednym. A czy to możliwe ze sprężyna główna w sprzęgle się rozciągnęła albo coś się z nią stało bo się trochę zamulił po przekroczeniu 1200km

WItam ,posiadam torosa el loco. Mam pytanie odnośnie blokady w tym skuterku. Czy jest blokada na wariatorze ? Wydaje mi się że coś blokuje mój skuter. Aha i jeszcze jedno v-max na prostej to 55km/h.