Top Racing

Co wiecie o tej firmie?Robi dobre produkty?Trwałe?Dobrej jakości?Czy cena idzie w parze z jakością?

Nie mam fioletowego pojęcia, mam wał top racing , kupiłem go jak mi sie seryjny rozleciał , ale nic ci o nim nie powiem bo przejechał dopiero 2tys km. Na pewno nie był tani jak go zjem to na pewno napiszę, seryjny wychodził 16tys km na kicie 90ccm, jak ten top racing przelata 30tys km to warto jak nie przelata to nie warto, jak by nie było kosztuje prawie cztery stówy , a seria która robi 16tys km kosztuje tylko stówkę. Sam jestem ciekaw co to za producent, ja sie sugerowałem ceną, drogi to znaczy że pewnie dobry, taki był mój tok rozumowania , ale jak wiadomo cena nie zawsze idzie w parze z jakością.

Aha wiem tyle że top racing chyba nie do końca produkuje części a raczej tylko sprzedaje je pod własna nazwą, np wspomniany wał dla top racing wyprodukowała (Firma Jasil ) taki sam wał firma Jasil produkuje dla stage6.Po mojemu zamawiają dobrej jakości części u renomowanych producentów i sprzedają je pod własna nazwą

Ja wiem tyle że to portugalska firma i czytałem 1 komentarz że chyba wariator albo sprzęgło z tej firmy pojeździł 2k i rozwalił się i że jakby był robiony przez kowala.

ja się zastanawiałem nad ich wariatorem na oko to jest jakby bliźniak Polini tylko pokryty jakąś błyszczącą powłoką, i zdecydowałem sie na multivara, miałem tyle problemów z wariatorem że wolałem kupic coś sprawdzonego

Top Racing to dobra firma lecz z tymi wariami to prawda lecz reszta jest okej :) Polecam ją :)