Tlumik sportowy glosniejszy od serii?

Tak jak w temacie.

Dużo głośniejszy.

Az tak strasznie? to chyba nie bede mogl sobie pozolic na tlumik :-/

Czy ja wiem, jak kupisz przelotówkę na giełdzie, rozwierconą i pospawaną 5x w jednym miejscu, to będzie buczał.

Polecam tłumik Stage6 Pro Replica, nie wiem, czy pasuje do tego modelu skutera, ale dźwięk jest nie za głośny, a tłumik daje troszkę do osiągów, chociaż posiadacze final stage wybiorą inny- mocniejszy tłumik.

Tlumik to bede potrzebowal pod cylek z stage6 wiec powinien byc jakis "mocny" :D

Tak słychać tłumik Stage6 Pro Replica - http://www.youtube.com/watch?v=ZJql1Mrbtlk&feature=youtu.be

He to jak sobie dyga to wiem ale jak jest z glosnoscia? Nie chce tak, ze jestem od punktu A juz jakies 0.5km a mnie nadal bylo by slychac.

DooOminO napisał:

He to jak sobie dyga to wiem ale jak jest z glosnoscia? Nie chce tak, ze jestem od punktu A juz jakies 0.5km a mnie nadal bylo by slychac.

Tak właśnie jest ;)

A nie ma sportowych wygluszonych czy cos? Bo bez wydechu to nie ma po co cylindra zmieniac..

Są waty do tłumika, one niby coś wygłuszają, ale nie wiem.

Na mielochu jest takowa wata, za 60zł chyba, ale nie można zobaczyć nic, po za ikonom, bo jest jakiś wewnętrzny błąd serwera.

MrJakub654
Ty masz moze takowy tlumik?

Oj nie mam takowego tłumika, mam tłumik Stage 6, ale inny model. Kolega w romecie ten ten tłumik i cylka stage 6, to wiem, jak chodzi.

i glosno to kolegi "dyga"?:D

No powiem tak, ostatnio jak jechał od kościoła, do takiej drogi oddalonej od niego ok 50m to było go słychać, ale jak już dojeżdżał, to słabo.

czyli on ma wydech stage6+cylek stage6? mozesz podac gg jezeli masz? nie bedziemy na forum spamowac..

25484014 nie ma problemu, możemy popisać, ale godziny po 15, jak wrócę ze szkoły.

okey.