! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Tłoki mitaka

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 7 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Siema co myślicie na temat tych tłoków w cagivie obecny tłok już jest trochę słaby i przydałoby się go zmienić

Anonimowy

słabo ogarniam w tym temacie ale tyle co wiem to ci polecam meteory i vertexy , a jak masz za duzo kasy to vossnery

Anonimowy

Ja jestem zdania, że jak brać tłok to tylko dobry… bo to jest ważna część w silniku i ja bym brał wossnera (kuty) 🙄

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.

Anonimowy

Adverion,

nie przeginaj vertex stanowczo wystarczy , do seryjnego silnika , nie ma co pakować wossnera , no chyba że nie ma co robić z kasą

Anonimowy

ale vertex do cagivu kosztuje tyle samo co kuty wossner 🙂 wossner nawet tańszy bo 320 a vertex 340 na alledrogo jeszcze przemyśle to muszę zobaczyć jak się nicasil ma ale myślę że dobrze jak moto jeszcze normalnie jeździ tylko że strasznie ciężko go zapalić i się dusi ale to chyba gaźnik do regulacji.

Anonimowy

No ja mam w serii wossnera, kury.. więc nie bez powodu chyba jest wsadzony

Anonimowy

wrona – wossner a vertex to do większości moto ta sama cena.
    Ja do siebie włożyłem wossnera bo przemówiło do mnie to, że jest kuty 🙂
    I tego samego ci polecam 🙂

Adi – w serii RS jest Wossner ? Ostro o_O

Anonimowy

RudY napisał:

wossner a vertex to do większości moto ta sama cena.

to zmienia postac rzeczy bo w piździkach ma się to inaczej

Anonimowy

Jeszcze powiedzcie mi jedno jak na gładzi nie będzie się wyczuwać rys to jeszcze chyba się nada to użycia kolejnego tłoka i jak to się ma z tymi selekcjami bo chyba jak się zdejmie cylinder trzeba go dokładnie zmierzyć i dobrać tłok do tego.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie