TGB 101s Orion spadajacaa max predkosc

witam ostatnio w moim tgb zauwazylem ze predkosc maxymalna sie zmniejsza , po sciagnieciu blokad max byla 90 teraz ledwo 45 co moze byc przyczyna

dojechany gar lub napęd.

gar jest w dobry stanie napęd tak samo

sprawdzałeś czy zgadujesz?

Chłopie mam tgb na [morini] i wiem co mówię,nie sprawdzisz sie nie dowiesz te silniczki są fabrycznie wyżyłowane 5,5 kuca seria na garku 60cm i kominie sport 10 kucy,spalanie 4l-4,5l 100kmh i roxana na starcie nie ma szans ale coś za coś 15tyś i generalka.Garnek ja się zużywa to v-max spada tak samo napęd u mnie po remoncie 90-95 po 3tyś nie oszczędzania [piz.. non stop te silniki to lubią nie lubią wolnych obrotów] odejście zostało a v-max 70 z górki z wiatrem 80.

sprawdzalem wszystko
silnik lezy u mnie na stole i sprawdzane jest wszystko , wymienilem gaznik / zaworek membranowy nieraz byly przeblyski ze pojechal te 80 ale teraz to zalezy jaki ma dzien . Wczesniej przez dluzszy czas to lecial jakies 90 i nie bylo problemu
ja mam v-max 45 a nie 70

najniższym kosztem wymień pierścienie i zobaczysz czy się poprawi.
http://allegro.pl/pierscienie-tloka-50ccm-41mm-suzuki-address-tgb-i4749722589.html

pierscienie wymienione i jest tak samo jak bylo zapomnialem dodac ze silnik zostal oblany piwem gdy pracowal

to została kontrola napędu a na stopkach na obroty sie wbija?