TGB 101S nie odpala!

TGB na dotarciu 70cm zgasl na trasie i nie odpalil.iskra jest,kompresja jest,paliwo idzie, mieszanka do membran idzie, a on nawet nie jeknie.zmienilem nawet paliwo, wyczyscilem gaznik i nic.dodam ze odpalam za pomocą startera (zdjeta kopka.) pomocy!

Wlej paliwa pod świece strzykawką i odpal

Nawet tak nie pali. ;/ inna swieca tez nic nie dala.

Sprawdź kompresje w 2t jeśli wlejesz pod świece to nie ma prawa nie odpalić najprawdopodobniej cylinder padł.

i to tez możliwe

Komprecha jest, palca wypierdala ze swiecy. Manometru nie posiadam. Podobno mogl pojsc zimering na wale.

Cos znalazlem! Podalem mu jeszcze raz pod swiece, wszystko wylecialo uszczelka z membran. Tam gdzie styka sie krociec z karterem.jakim cudem? Membranki sa troche krzywe, ale nie przepuszczaja. Wymienic?

Jak tam ci wyleciało to niema szczelności wymień uszczelkę

Cos znalazlem! Podalem mu jeszcze raz pod swiece, wszystko wylecialo uszczelka z membran. Tam gdzie styka sie krociec z karterem.jakim cudem? Membranki sa troche krzywe, ale nie przepuszczaja. Wymienic?

Tyle wiem, uszczelka byla zajechana. Ale jakim prawem membranami?.

Jak masz membranke nową to od razu za jednym zamachem wymień

Witam mam skutera tgb 101s orion.Mam silnik po remoncie mianowicie wymienione poszczególne części
Cylinder
Wał
Łożyska na wale
Zimeringi
Zawór membranowy
Gaźnik
Podałem już nawet paliwo pod świece kręci dobrze lecz pomimo to nie odpala ani na kopa ani na starter gdzie szukać przyczyny

iskra, kompresja , paliwo
to musisz mieć - wiec sprawdź czy masz (czy jest iskra, czy świeca sie robi mokra bo paliwo dostaje tylko nie odpala).
Zmierz kompresje po tym remoncie.