Testy nowego Forum

Hej.
Właśnie udostępniliśmy publicznie do testów nową platformę Rowery Jednoślad.pl wraz z forum oraz nowymi funkcjami społecznościowymi (grupy, profile, wiadomości prywatne). Chcielibyście przetestować?

http://rowery.jednoslad.pl/
http://rowery.jednoslad.pl/spolecznosc/leszek/

Jednocześnie jest to nowy kierunek rozwoju tego forum oraz portalu. Więcej szczegółów zdradzę Wam wkrótce.

Super wiadomość, o ile tutaj już prawie nie mam co czytać. To na rowerze jeżdżę i na pewno znajdę tam coś dla siebie.

A ja raczej nie. I ta nalepka na moim skuterze - Jednoślad... hmmm. W takim wypadku już chyba nie bardzo... Rowerowo? No trudno.

Maja byc dwa forum z rowerami i jednosladami? Czy jedno - Rowery? Bo jesli tylko rowery to jakas kpina

Też trochę to traktuję w kategoriach czarnego humoru... O ile połączenie skuterów ze Skuterowa z motocyklami w Jednoślad łyknąłem jak młody pelikan, to przy rowerach nieco się krztuszę... Hulajnogi też będą...? :-(

Zulusie, jesli to sie stanie, bedziesz za mna tesknic? :-(

A co, też nie bardzcio odpowiada taki jednośladowy kombajn? Pewnie, każdy tu wnosi coś swojego, przez co bywa zabawnie. Jeśli to się zesunie, będzie mi przykro.

Zulus napisał:

Też trochę to traktuję w kategoriach czarnego humoru... O ile połączenie skuterów ze Skuterowa z motocyklami w Jednoślad łyknąłem jak młody pelikan, to przy rowerach nieco się krztuszę... Hulajnogi też będą...? :-(

To są i będą dwa oddzielne serwisy, dwa oddzielne fora i portale. Czym innym jest Jednoślad.pl a czym innym Rowery Jednoślad.pl :) Dwie niezależne od siebie instancje. Broń Boże nikt nic nie będzie robić z forum motocyklowo-skuterowym. Za niedługo zmieni się tylko layout na bardziej nowoczesny i będą dodawane nowe funkcje społecznościowe.

No niby UFF, tylko zobaczymy, na ile starczy Wam pary, żeby sensownie takie dwa oddzielne serwisy ciągnąć.

Zulus napisał:

No niby UFF, tylko zobaczymy, na ile starczy Wam pary, żeby sensownie takie dwa oddzielne serwisy ciągnąć.

Aleś pesymista :) Rozwijamy się, także kadrowo.

Czy ja wiem... to z obserwacji. Przed skokiem do Jednośladu Skuterowo (jeśli idzie o treść) mocno okulało (i użytkownicy dawali temu wyraz). Jednoślad się podniósł ale w zasadzie wypadły motorowery. Na forum trafiają jeszcze ludziez pytaniami o skutery i motorowery, bo wciąż przekierowujeich Skuterowo, ale w zasadzie dużo tu dla nich nie ma. Po prostu niepokoi mnie koszt wjazdu w to rowerów...
*
Sam się zastanawiam nad powrotem na rower, bo na skuterze dupa mi rośnie, tylko dla mnie to wciąż albo-albo (za mało czasu na oba jednoślady) .Dojazdy do pracy albo na skuterze, albo na rowerze. Tego nieużywanego nie ma sensu trzymać w piwnicy. Dla zdrowia powinienem wrócić na rower, ale... jazda na rowerze nie bawi mnie tak, jak na moto... :-)