Testy nowego Forum

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Jednoślad.pl Testy nowego Forum

Ten temat zawiera 10 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe anonim Anonimowy 2 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

Hej.
    Właśnie udostępniliśmy publicznie do testów nową platformę Rowery Jednoślad.pl wraz z forum oraz nowymi funkcjami społecznościowymi (grupy, profile, wiadomości prywatne). Chcielibyście przetestować?

http://rowery.jednoslad.pl/
    http://rowery.jednoslad.pl/spolecznosc/leszek/

Jednocześnie jest to nowy kierunek rozwoju tego forum oraz portalu. Więcej szczegółów zdradzę Wam wkrótce.

Testuję nowy Jednoślad.pl 🙂
    Zdjęcie profilowe Michalk001
    Michalk001
    Użytkownik

Super wiadomość, o ile tutaj już prawie nie mam co czytać. To na rowerze jeżdżę i na pewno znajdę tam coś dla siebie.

Zipp Salmo: przebieg 56390km: sezon 2010 – 3321km, sezon 2011 – 6870km, sezon 2012 – 7467km, sezon 2013 – 8130km, sezon-2014 – 8840km, sezon 2015 – 6887km, sezon-2016 – 7081km. sezon 2017 – 3855km. sezon 2018 – 3939km.
    Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

A ja raczej nie. I ta nalepka na moim skuterze – Jednoślad… hmmm. W takim wypadku już chyba nie bardzo… Rowerowo? No trudno.

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.
    Zdjęcie profilowe grzesieq
    grzesieq
    Użytkownik

Maja byc dwa forum z rowerami i jednosladami? Czy jedno – Rowery? Bo jesli tylko rowery to jakas kpina

Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

Też trochę to traktuję w kategoriach czarnego humoru… O ile połączenie skuterów ze Skuterowa z motocyklami w Jednoślad łyknąłem jak młody pelikan, to przy rowerach nieco się krztuszę… Hulajnogi też będą…? 🙁

Zdjęcie profilowe grzesieq
    grzesieq
    Użytkownik

Zulusie, jesli to sie stanie, bedziesz za mna tesknic? 🙁

Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

A co, też nie bardzcio odpowiada taki jednośladowy kombajn? Pewnie, każdy tu wnosi coś swojego, przez co bywa zabawnie. Jeśli to się zesunie, będzie mi przykro.

Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

Zulus napisał:

Też trochę to traktuję w kategoriach czarnego humoru… O ile połączenie skuterów ze Skuterowa z motocyklami w Jednoślad łyknąłem jak młody pelikan, to przy rowerach nieco się krztuszę… Hulajnogi też będą…? 🙁

To są i będą dwa oddzielne serwisy, dwa oddzielne fora i portale. Czym innym jest Jednoślad.pl a czym innym Rowery Jednoślad.pl 🙂 Dwie niezależne od siebie instancje. Broń Boże nikt nic nie będzie robić z forum motocyklowo-skuterowym. Za niedługo zmieni się tylko layout na bardziej nowoczesny i będą dodawane nowe funkcje społecznościowe.

Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

No niby UFF, tylko zobaczymy, na ile starczy Wam pary, żeby sensownie takie dwa oddzielne serwisy ciągnąć.

Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

Zulus napisał:

No niby UFF, tylko zobaczymy, na ile starczy Wam pary, żeby sensownie takie dwa oddzielne serwisy ciągnąć.

Aleś pesymista 🙂 Rozwijamy się, także kadrowo.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie