Test porównawczy wariatorów

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Test porównawczy wariatorów

Ten temat zawiera 26 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 27 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

W związku z tym iż jest wiele pytań odnośnie ji wariator zastosować postanowiłem znaleźć i zamieszczę tu test wariatorów. W teście brakuje niestety Hebo NG. Test przeprowadzono na odblokowanym oryginalnym skuterze Kymco ZX Oryginalny Kymco: miejsce- 4 V-max- 68km/h rolki- 8,5g przyśpieszenie- *** praca- *** ?atwo?? montażu- **** Nie jest to tuning 4 miejsce za cen?. Malossi Multivar: miejsce-5 v-max- 69km/h rolki- 7,5g przyśpieszenie- *** praca-***** ?atwo?? montażu- ***** Wysoka cena a osiagi nie są fenomenalne Polini Speed control miejsce-1 v-max- 76km/h rolki- 6,9g przyśpieszenie- ***** praca- ***** ?atwo?c montażu- ***** ZWYCIĘZCA!! Osiagi i jakość nie do pobicia Top Racing SV1 miejsce-3 v-max- 80km/h rolki- 7,5g przyśpieszenie- **** praca- **** ?atwo?? montażu- **** Dobre miejsce 3- niezawodny w każdej sytuacji. Tecnomoto: miejsce-2 v-max- 81 km/h z Vario Control 86km/h bez Vario Control rolki- 7,5g Przyspieszenie- ***** z V.Ctrl. *** bez V-Ctrl. praca-*** ?atwo?? motarzu- **** Pozycja 2- osiągi przewyższają zwycięzc?, ale trudniejszy w ustawieniu Nie wiem czy to jest wiarygodny test ale coś może znaczy i coś w nim prawdy jest. I potwornie rozczarowałmnie wariator Malossi

Anonimowy

Trochę pomieszany tekst, ale bardzo się przyda. Masz coś może z silnikiem minareliż Proponuje podkleić.

Anonimowy

heh, malossi gorszy od standardowego? :-/ coś mi się nie chce wierzy? a nawet gdyby chcieć kupić wariator Tecnomoto to ciekawe gdzie… chyba nie w Polsce

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.

Anonimowy

Ten test był bodajże na skuterdoktor.pl. Test jak wiekszość mało wiarygodny nie ma do Zxa. Ale cos w tym teście jest bo mialem i malossi iPolini obecnie w Zxie i wole Poliniego

Anonimowy

Ja mam wario tecnomoto 😛 i jest zaj….!!!!

Anonimowy

to wychodzi na to ze tecnomoto jest najlepsze ale trudno zamontowac 😀 nigdy o nim nie slyszalem myslalem ze hebo ng ,malossi multivar , PSC sa najlepsze widac ze mało wiem 😀

Anonimowy

Chciałem kiedys kupić to ten moto obecnie chyba słaba dostępność

Anonimowy

ja też jeździłem na małossim i polinim i stwierdzam że polini jest lepszy

Anonimowy

tecnomoto jest na S&D ale tylko do keewaya!Ale powiem wam ze z regulacja się bawilem 2 cale dni ale jak wyregulowalem to z RS70 i reszta seria mi licznik zamyka(120km/h licznikowe)!

Anonimowy

Zejdz na ziemię człowieku 120 ty chyba śnisz

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 27 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie