Tanie motocykle 125 dla wysokiej osoby

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #188220
    jackass89
    Użytkownik
    • 1
    • 5Postów:

    Witam.
    Jestem na forum nowy, a że nie znalazłem tematu z powitaniami na forum, to witam się tu 😉
    Myślę coraz poważniej o kupnie 125ccm na początek – załóżmy 2-3 sezony i jak się sprawdzi, to zrobię prawko A i pomyślę o czymś większym. Generalnie nie mam żadnego parcia na moc i prędkości, bo od tego mam samochody, chodzi bardziej o coś do miasta. Główny problem ze mną jest taki, że mam 196cm wzrostu i na wielu jednośladach jest po prostu niewygodnie lub wyglądam śmiesznie 😉 Podobają mi się choppery/cruisery, przymierzałem się do Junaka M16 125 i muszę powiedzieć że to by było coś, ale na pewno nie chcę wydać takich pieniędzy. Jako górną granicę wyznaczam 3-4tys zł, max 5tys jako ostateczność. Ostatnie kilka dni oglądałem/czytałem wiele opinii na temat polsko-chińskich wynalazków jakimi są Junaki i Romety – ponoć zbiera to całkiem niezłe opinie i jak coś się z nimi dzieje to głównie drobne pierdółki 😉 I tu pytanie do Was co byście doradzili – czy właśnie nowego (prawie nowego) Rometa/Junaka, czy lepiej 10+ letnią firmówkę? Przymierzałem się do Junaka 131 i wydaje mi się wielkościowo nie najgorszy, 121 jest już nieco mniejszy, a 122 nie widziałem na żywo. Z Rometa całkiem ok wyglądają Soft Chopper, Ogar, Ogar Caffe i K125, ale niestety nie miałem z nimi styczności na żywo. Z firmówek podoba mi się Honda Rebel 125 (dość już leciwy wynalazek), Honda Shadow 125 (boję się, że w tym budżecie to może być padaka), podobno Yamahy i Suzuki są dość małe. O wynalazkach typu Daelim chyba nawet nie chcę myśleć, bo wydaje mi się że jak chińczyk, to lepszą opcją będzie kupić nowego Rometa czy Junaka na gwarancji. Co myślicie o w/w modelach? Może podrzucicie coś innego ciekawego? Niekoniecznie musi to być chopper/cruiser, byleby ktoś duży nie wyglądał na tym śmiesznie.

    #189039
    jackass89
    Użytkownik
    • 1
    • 5Postów:

    Ktoś coś? 😉 Obejrzałem chyba wszelkie prezentacje/testy/opinie na YT, poczytałem wiele, ale mało kto odnosi się do tematyki wzrostu 🙁

    #189045
    Snake
    Użytkownik
    • 0
    • 57Postów:

    Jak chcesz kolejne laski zaliczać to zostań lotnikiem w naszej prężnej armii. 😉
    ^^^
    A teraz wklejam linka za jedno duże piwo. Oczywiście dla mnie lub dla Mnicha. 🙂

    http://mnich.jupe24.pl/kilkaslowoadv150.html
    ^^^
    I nikt nikomu tutaj nie zabroni tuningować swojej chińskiej 125-tki na tę nieco większą pojemność. ;P

    #189170
    jackass89
    Użytkownik
    • 1
    • 5Postów:

    Snake napisał:

    Jak chcesz kolejne laski zaliczać to zostań lotnikiem w naszej prężnej armii. 😉
    ^^^
    A teraz wklejam linka za jedno duże piwo. Oczywiście dla mnie lub dla Mnicha. 🙂

    http://mnich.jupe24.pl/kilkaslowoadv150.html
    ^^^
    I nikt nikomu tutaj nie zabroni tuningować swojej chińskiej 125-tki na tę nieco większą pojemność. ;P

    Szczerze to w ogóle nie rozumiem wypowiedzi. Jakie laski? Jaki lotnik? Stronę mnicha znam, ale nic absolutnie o wzroście tam nie ma… O żaden tuning też nie pytałem.

    #189172
    Anonim
    Nieaktywny
    • 2
    • 2 000Postów:

    Jackass89, wąż krętymi ścieżkami sunie, za nim nie trafisz, ja się z tym pogodziłem, Ty też spróbuj 🙂
    Trzeba go brać jakim jest, bo zwierz się nie zmieni, taką ma naturę zawiłą :-)))
    *
    Ja Ci nie pomogę, bo Bozia dała tylko 170cm, ake za to testuję skuter na obciążenie (prawie 100kg).
    *
    I najważniejsze: WITAJ! :-)))

    #189192
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    Akurat Daelim, SYM, Kymco to na ogół wyższa półka jakościowa niż Junaki, Romety, Routery, Colibery czy Quantumy

    #189202
    eadem
    Uczestnik
    • 11
    • 2 328Postów:

    Wombat napisał:

    Akurat Daelim, SYM, Kymco to na ogół wyższa półka jakościowa niż Junaki, Romety, Routery, Colibery czy Quantumy

    Dla zielonych w temacie wszystko jest chińskie co nie jest japońskie w znanej marce :p Dla przykładu firma samochodowa Daihatsu. Iście japońska inżynieria i na japoński rynek produkowane. Można spotkać w Europie. No ale dla Kowalskiego to chińszczyzna bo nie Honda czy Toyota.

    #189205
    mario11478
    Użytkownik
    • 0
    • 9Postów:

    Dla wysokiej osoby to polecam wspomnianego ADV rometa lub junaka 123 (zipp vz2) Te dwa motocykle są słusznych rozmiarów jak na chińczyki.Poczytaj forum junaka http://forumjunaka.cba.pl/viewtopic.php?f=9&t=1478.
    Jeśli szukasz w cenie do 5 tyś.to raczej nic innego nie kupisz(junak cena 5349)Przymierz się jeszcze do junaka 122.Dla mnie był wygodniejszy od 123 a w dodatku cena przystępna.

    #189216
    paci
    Moderator
    • 12
    • 5 821Postów:

    Zobacz k125 klasyczny wygląd a i mały nie jest;
    http://allegro.pl/motor-motocykl-romet-k125-raty0-grati-kat-b-i5294875103.html

    #189237
    Snake
    Użytkownik
    • 0
    • 57Postów:

    Wombat napisał:

    Akurat Daelim, SYM, Kymco to na ogół wyższa półka jakościowa niż nasze Junaki, Romety, Routery, Colibery czy Quantumy


    Fajnie, że podkreślasz tzw. marki z którymi ostatecznie zrywasz już od czerwca A.D… 2022 roku. ;P
    ^^^
    Dupny Jacku o numerze rocznika A.D. 89, zrozum, że jestem teraz bardzo samotny i szukam tutaj jakiegokolwiek kontaktu z tymi co też są samotni, a fejszbuk już mi nie wystarcza. Cytować już mnie nie musisz. Ignoruj, a wszystkim tutaj będzie znacznie łatwiej. 🙂
    ^^^
    Czy my wszyscy tutaj (jako dość szeroko rozumiana społeczność, czyli grubo ponad sto różnych bytów samoistnych) mamy dość wnikliwie czytać i odpowiadać na kolejny, tysięczny już temat (setny to chyba tylko w tym roku) o zakupie tego, albo tamtego, a każdy z nich się wyrywa z pełnym spektrum wymagań mocno osobistych, czyli z podawanymi tutaj wymiarami wszelakiej maści: wzdłuż, wszerz, pod pachą, tuż przy łokciu, a nawet po badylu co dopiero sobie w korzeń rośnie?

    I jak można dogodzić tutaj kolejnej nowej niemocie jakimś bardzo wyrafinowanym i subtelnym wpisem?

    Jak widać nie można, a wszystkie linki to już na wylot znają, bo BARDZO dużo czytają, bo INTERNETA znają osobiście. 😛
    ^^^
    Człowieku w Białej Masce, Twoje wpisy tutaj zauważam i uważnie obserwuję sensu ich treść. 🙂

    #189238
    Anonim
    Nieaktywny
    • 2
    • 2 000Postów:

    A ja czekam, kiedy drapniesz 🙂
    Nie żebym chciał sprowokować, ale jesteś znaczną częścią tego wszechświata, więc przywykłem. A czy zaboli, to się zobaczy :-)))

    #189239
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    wcale z “tzw” markami nie zrywam. Natomiast tak są pozycjonowane na rynku – i o tym piszę. A mi ich pozycja rynkowa nigdy nie przeszkadzała w przedziale 50tek. Mój dzielnie jeździ drugi rok i nie mam sie czego czepiać.
    Zresztą wcale bym nie “zrywał” (o ile junaka sprzedam- bo jakoś mam ochotę go sobie zostawić jako zabawkę) jakby w klasie większych 125 była propozycja dla mnie – poczynając od kwestii “ma mi się podobać sylwetka” po detale typu “lampy zasilane prądem stałym” (moje ukochane LED w przednich lampach głównych). Robiłem wywiad i niestety wszystkie obmacane 125 “od chińczyka” są w zasadzie bliźniakami 50tek z większym silnikiem.
    W przypadku 50tki warunki idealnie spełniał pojazd tzw marek a nie coś z wyższej półki. W przypadku 125 jest w moim przypadku zupełnie odwrotnie. tyle.

    #189241
    Anonim
    Nieaktywny
    • 2
    • 2 000Postów:

    Wombat, przepraszam -jeśli mi umknęło, a pisałeś -a jaki masz na siebie pomysł od czerwca…?
    Coś konkretnego sobie upatrzyłeś?

    #189242
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    Nie, jestem w szczęśliwej krainie snucia planów.
    Podoba mi sie SYM GTS i to zarówno starszy jak i nowszy (ale starszy z jedną lampą bardziej). No i są stosunkowo tanie kupując 2-3 latki lub nawet starsze.
    GTS EVO starszy


    nowszy

    .
    Podoba mi sie Daelim S3 i nawet S2 ale ich jest u nas mało i w razie awarii może być kłopot z częściami. Daelim ma płaską podłogę – co lubię.
    S3


    .

    Technologicznie i wzorniczo przemawia do mnie honda forza. Honda to honda.


    .
    Ale forza jest tylko nowa i cenę bym nawet przełknął jakbym nie obawiał się warunków w jakich parkuje i niezawodnych, sfrustrowanych statystów dookoła. Szkoda taką perłę przed wieprze rzucać.
    Wiem że niestety mogę pod wpływem impulsu ją kupić i potem trząchać sie ze strachu o skuter przed domem.
    Kompletnie nie podobają mi sie Piaggio X8, X9, Burgman i podobne z racji na ten ciężki optycznie tyłek. np pug satelis

    Nie bedę nim woził cementu ani jeździł za miasto wiec olewam jego przestrzeń ładunkową pod kanapą. Kufer mi styka.

    Ideał to chłodzenie cieczą, lekka sylwetka, płaska podłoga, możliwość montażu kufra, “dorosła” instalacja elektryczna, raczej dobrze zabudowany. Oparcie dla pasażera mile widziane. Mile widziane przesuwanie oparcia kierowcy. Ogólnie takie żeby z wyciągniętymi do przodu kopytami jeździć. Daelim S3 byłby ideał tylko mało tego.
    W tą stronę sobie idę.

    #189243
    Anonim
    Nieaktywny
    • 2
    • 2 000Postów:

    Forza i mnie kusiła… ale ja jeszcze kilka sezonów będę się uczył jeździć, więc trochę szkoda takiego sprzętu.
    W technikalia nie wnikam, bo ani się, ani ich nie znam, ale z obrazków to S3 robi na mnie największe wrażenie.
    A dlaczego nie Apka, jak spore grono na forum…?
    EDIT: Przekrok…?

    #189244
    Anonim
    Nieaktywny
    • 2
    • 2 000Postów:

    Te Symy stare, to już trochę jadą myszami, a nowszy azjatyckim barokiem. Ta S3 ma w sobie coś, co ma dla mnie i Forza. Kanciak drapieżnik 🙂

    #189245
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    to skuter a nie wybór życia :). Ale te mi w estetykę trafiają. Stary sym dla mnie jedzie HalfLifem co mie sie podoba a nowszy jest po prostu technologicznie nowszy – ale widocznie azjatycki barok do mnie przemawia :). Forza jest kanciak – taki hi tech i cyberpunk – a daelim jest bułowaty, nalany ale proporcjonalny. I też mu wrednie z ryja patrzy.
    Aprilla nie bo wole dżapońce.

    #189246
    Anonim
    Nieaktywny
    • 2
    • 2 000Postów:

    Do firmy doszedł już dla mnie obrotomierz, ale że siedzę cały czas na budowie w nowej siedzibie, to w ręku go jeszcze nie miałem. Pytanie laika: przewód do owinięcia na zapłonowym da się wymienić na dłuższy, czy może można przedłużyć…? Obawiam się, że 100cm nie wystarczy od kierownicy do okolicy świecy…
    *
    A, to Italiańce odpadły w przedbiegach 🙂
    Tak, wredota z ryja prawie jak w Junaku, fajnie to wygląda.
    Do mnie dla odmiany przemawia skuter niespodzianka: wygląda jak chu…wy motorower, a zapierdziela jak heliopter (kymco people gt300). Wąski, badziewny, nie rzuca się w oczy, a niespodziankę zrobić może.
    Ale nie mam jeszcze parcia na robienie kat.A. Nie chce mi się już… ale może mi się zachce, kto wie 🙂

    #189247
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    da się tylko z grubością nie przesadź

    paczaj, 7700 i daelimem mozna sie lansować
    http://otomoto.pl/oferta/daelim-s3-2011rok-na-wtrysku-xenon-ledy-na-b-satelis-x8-xevo-pcx-ID6y3vJZ.html

    #189248
    Anonim
    Nieaktywny
    • 2
    • 2 000Postów:

    Ładna cholera jest. I masz rację z tym kaczym kuprem w peugeocie, prawie jak w romecie maxie. Dolepiona buła… jak jej nie ma, jest lepiej.

    #189249
    jackass89
    Użytkownik
    • 1
    • 5Postów:

    arasz74 napisał:

    Jackass89, wąż krętymi ścieżkami sunie, za nim nie trafisz, ja się z tym pogodziłem, Ty też spróbuj 🙂
    Trzeba go brać jakim jest, bo zwierz się nie zmieni, taką ma naturę zawiłą :-)))

    OK 😀

    Ja Ci nie pomogę, bo Bozia dała tylko 170cm, ake za to testuję skuter na obciążenie (prawie 100kg).

    No ja do najlżejszych też nie należę, po części ze względu na wzrost, ale akurat sama dynamika dla mnie jakaś bardzo ważna nie jest – jak się przekonam do moto, to będzie się myśleć o kat.a i czymś większym, także waga nie jest tak upierdliwa jak wzrost 😉

    I najważniejsze: WITAJ! :-)))

    No witam, witam 😉

    Wombat napisał:

    Akurat Daelim, SYM, Kymco to na ogół wyższa półka jakościowa niż Junaki, Romety, Routery, Colibery czy Quantumy

    No z tym Daelimem napisałem tak ze względu na to, że też już by był paro(nasto)letni, więc wolałbym w takim wypadku jednak Hondę 😉

    eadem napisał:

    Wombat napisał:
    Akurat Daelim, SYM, Kymco to na ogół wyższa półka jakościowa niż Junaki, Romety, Routery, Colibery czy Quantumy

    Dla zielonych w temacie wszystko jest chińskie co nie jest japońskie w znanej marce :p Dla przykładu firma samochodowa Daihatsu. Iście japońska inżynieria i na japoński rynek produkowane. Można spotkać w Europie. No ale dla Kowalskiego to chińszczyzna bo nie Honda czy Toyota.

    No zielony w temacie moto jestem całkowicie, ale znów na przykładzie samochodów to tak nie do końca, kilka swapów zaliczone – nie odbiegając bardzo to miałem nawet w życiu chwilowy taki epizod, że za kółkiem Daihatsu Charade zasiadałem i tak złe jak chodzą opinie nie było 😉 Porównując do dajmy na to Daewoo.

    mario11478 napisał:

    Dla wysokiej osoby to polecam wspomnianego ADV rometa lub junaka 123 (zipp vz2) Te dwa motocykle są słusznych rozmiarów jak na chińczyki.Poczytaj forum junaka http://forumjunaka.cba.pl/viewtopic.php?f=9&t=1478.
    Jeśli szukasz w cenie do 5 tyś.to raczej nic innego nie kupisz(junak cena 5349)Przymierz się jeszcze do junaka 122.Dla mnie był wygodniejszy od 123 a w dodatku cena przystępna.

    Na forum junaka również zarejestrowany jestem i trochę czytam 😉 Romet ADV125 wydaje się wizualnie ciekawy, na pewno rozważę. Junak 123 trochę taki zbyt futurystyczny jak dla mnie, ale na pewno i to rozważę. Junak 122 (szczególnie F) źle nie wygląda.

    Snake napisał:
    Czy my wszyscy tutaj (jako dość szeroko rozumiana społeczność, czyli grubo ponad sto różnych bytów samoistnych) mamy dość wnikliwie czytać i odpowiadać na kolejny, tysięczny już temat (setny to chyba tylko w tym roku) o zakupie tego, albo tamtego, a każdy z nich się wyrywa z pełnym spektrum wymagań mocno osobistych, czyli z podawanymi tutaj wymiarami wszelakiej maści: wzdłuż, wszerz, pod pachą, tuż przy łokciu, a nawet po badylu co dopiero sobie w korzeń rośnie?

    I jak można dogodzić tutaj kolejnej nowej niemocie jakimś bardzo wyrafinowanym i subtelnym wpisem?

    Jak widać nie można, a wszystkie linki to już na wylot znają, bo BARDZO dużo czytają, bo INTERNETA znają osobiście. 😛
    ^^^

    Powiem tak – serio czytałem sporo na ten temat. Na forum Junaka siedzę od 2 tygodni i stamtąd trafiłem na link który wkleiłeś wcześniej i przeczytałem od deski do deski. Kanał YT skuterowo i Leszka S też oglądałem i sporo rzeczy się dowiedziałem o Junakach czy Rometach, ale jednak nic na temat wzrostu nigdzie nie ma. Określenie “nadaje się dla wyższych osób” też jest takie sobie, bo dla niektórych 180cm to wzrost wysoki, a dla innych 190 to średnio wysoki, bo są wyżsi, dlatego proszę o rady pod konkretny wzrost, co powinno przynieść jakieś rezultaty. Sporo wszędzie tematów odnośnie wyboru, ale na prawdę ciężko jest mi znaleźć coś dla kogoś w moim wzroście kto nie chce wydać mnóstwa pieniędzy. Ba, tu na forum jest temat niedawno założony o 125 dla dużego chłopa, ale tam dużo większe pieniądze wchodzą w grę, więc nie chciałem się podłączać by śmietnika nie robić. No a forum trochę jest po to, by tym zielonym w temacie też pomóc i chyba się ze mną zgodzisz, że tak to wygląda i za pewne w jakiejś dziedzinie też kiedyś potrzebowałeś pomocy i odpowiedź w stylu “szukaj w internecie” niewiele Ci pomogła.

    #189253
    Anonim
    Nieaktywny
    • 2
    • 2 000Postów:

    Bravo… Johnny :-)))

    #189256
    Druid
    Uczestnik
    • 0
    • 2 876Postów:

    Normalnie Arnold Schwarzenegger… z Predatora… ;)))

    #189312
    Snake
    Użytkownik
    • 0
    • 57Postów:

    No, ale tutaj to zawsze są jaja kogucie i kolejne żebry za całą czapkę śliwek. 😉

    Chwila i jeszcze jeden moment, ale ja to tutaj dość wyraźnie widzę, że nasz Wombat choruje na SYM-a już od dość dawna. ;P
    http://scootercommunity.com.au/files/folders/bolwell_sym_pgo/entry29724.aspx
    >>
    A jak czegoś nie daje się zdybać po kolejnych wydumkach szalonych marketingowców od sprzedaży produktu i dość często niemal tego samego, ale w nieco innym już opakowaniu (tzw. życie produktu, etc.) to trzeba działać metodycznie i z uporem maniaka wiedzy nam potrzebnej sobie poszukać i ją przyswoić (w necie jest teraz najłatwiej). 🙂

    Danielu (nadworny tuner polskiego Junaka na całkiem firmowych zaszczepach), nawet o SYM-ach już tutaj troszku wiedzy innym zapodał, ale trzeba było być i sobie poczytać kolejne wpisy z kolejnych dyskusji z kolejnymi ludkami. 🙂
    Nawet… Człowiek w Białej Masce też ostatnio dość znacząco ^^ocieplił^^ swój wizerunek. 😉

    Jak mnie coś zainteresuje to się z danym zagadnieniem wiję niczym piskorz, aż do skutku.
    Wiję się zatem: VS125 Service Manual

    Trafiony, ale nie zatopiony. Żartowałem, chociaż…
    ^^^
    I coś wypada znowu klepnąć autorowi danego wątku. Klepię zatem…

    http://zontes.gmc.globalmarket.com/products/65147-general-motorcycle-1-38.html

    Romety, Junaki, Tajgery, Optimus Prime w wersji stock-life i cokolwiek sobie zażyczysz, a teraz wstań wreszcie ze swojego fotela i osobiście pofatyguj się do najbliższego salonu, żeby sobie ZNOWU ulżyć swoim pośladkom i nabyć… jedynego słusznego sprzęta.
    Zabrane lustro z łazienki (celem wnikliwej kontestacji twojego wizerunku), powie ci całą prawdę o twojej śmieszności.
    Przynajmniej w twoich oczach, bo jak nie masz niczego sensownego do powiedzenia innym to zostaje już tylko wizerunek dla tych co nic nie rozumieją, a oczy też mają. 🙂

    #189317
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    Wolał bym Dealima… SYM to jednak nie to co tajgery by chciały najbardziej.

    #189319
    Snake
    Użytkownik
    • 0
    • 57Postów:

    Zmiennyś jak dzierlatka. Z garażem wespół. 😉

    http://www.tooba.pl/projekt-domu-Dzierlatka-z-garazem-1-st-TPL-525

    #189325
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    Wcale nie zmienny. WOLAŁ BYM..to jedno. Ale wolałbym forze tak ogólnie ale zniszczą a jest za droga nato, wolał bym Dealima S3 ale jest zbyt niedostepny (i on i jego serwis). Na placu boju pozostaje skutersym.

    #189330
    Anonim
    Nieaktywny
    • 2
    • 2 000Postów:

    Jackass89, Snake ma rację. Czytanie opisów, oglądanie zdjęć i filmikówm + opinie użytkowników to jedno, ale wycieczka do salonu i posadzenie tyłka na sprzęcie, to zupełnie co innego. Mnie bardzo zaskoczyły dwa modele Kymco:
    1. K-PIPE – który bardzo mi się podobał (ale niedostęna wersja 125) – że to taka mała pchła (dla mnie, a mam 170cm)
    2. PEOPLE – który mi się nie podobał – że taki duży (no i jest wersja GT300)
    Czyli zmiana o 180 stopni po posadzeniu tyłka. Faworyt odpada, leszcz wygrywa i staje się marzeniem 🙂
    Dupsko ruszyć trzeba 🙂
    *
    Wombat, a ta Forza, to nie jest dość mały skuterek przypadkiem?
    Siedziałeś na tym…?
    To wcale nie musi być wada (tylko pytam), bo po 2 metry nie mamy, a na podróże po Europie też się nie wybieramy skuterem, chociaż Ty jednak dość często latasz trasą Warszawa-Włochy :-))) Jak nieduża, to nawet lepiej, na miasto lepszy pomysł.

    #189333
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    Nie jest taka mała. Biorąc za punkt odniesienia sporego w swojej klasie Junaka 607 i porównują z hondą PCX lub Forzą
    Junak 607 – 1970 / 697 / 1153
    PCX 125 – 1930 x 740 x 1100
    Forza 125 – 2134 x 748 x 1452

    wiec spory kawałek skuterka, dość długi – dłuższy niż aprilla sr 125 – ale za to nie ma tak rozłożystych lusterek jak aprilla czy daelim s3.
    W każdym razie nie połaszcze cie na forze bo mi szkoda forzy 🙂

    #189335
    Anonim
    Nieaktywny
    • 2
    • 2 000Postów:

    Tak… ale to cyferki tylko. Siedziałeś na niej?
    No i masz faktycznie słabo z tym parkowaniem, to trochę szkoda takiej nówki.
    Ja – przy tej przeprowadzce – mam szczyt skuterowego luksusu: w domu stoi w garażu podziemnym, w pracy też w podziemnym. A że latam w zasadzie tylko dom-praca-dom, to zapięcie jeździ dla zasady, żeby było, bo nie używam. W Mordorze, skuter to zajebista sprawa 🙂 Wogóle skuter to zajebista sprawa, ale jak ktoś już musi dojechać tam (i jeszcze zaparkować), to lepszą (mniej kłopotliwą) alternatywą są chyba tylko wrotki i hulajnoga :-)))
    *
    EDIT: Zapomniałem zapytać… założyłeś termometr?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button