Takie wytrzymałe ramy robi Zipp!

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #88536
    lisu7
    Użytkownik
    • 55
    • 835Postów:

    #88539
    degename
    Uczestnik
    • 8
    • 988Postów:

    Widziałem to wcześniej, ale co tu widać? Nic, nie wiadomo dlaczego i kiedy się urwała i czemu tego wcześniej nie widział (bo to nie jest pęknięcie na spawie) tylko regularnie postępujące rozerwanie.

    #88552
    Anonim
    Nieaktywny
    • 180
    • 3 133Postów:

    Było stawianko na tylne kółko, bo oponke ma wymienioną, to na pewno guma też była palona.

    #98589
    moszum
    Użytkownik
    • 7
    • 64Postów:

    Lol, a jak jechałeś i ci pękła to pewnie cie wywaliło przez kierownice, coś sie tb stało.>?

    #98591
    lisu7
    Użytkownik
    • 55
    • 835Postów:

    Może ma takie od nowości?Ja mam od nowości tak ze z przodu inna i z tyłu inna.

    #98597
    benekpe
    Użytkownik
    • 11
    • 1 620Postów:

    izdebski12 napisał:

    Było stawianko na tylne kółko, bo oponke ma wymienioną, to na pewno guma też była palona.

    Takie wynalazki ze swoimi silniczkami nie są w stanie robić takich akrobacji. Nie dopatrujcie się teorii spiskowych. Niestety taką jakość wciska się naiwnym młodym entuzjastom dwóch kółek – ładny rasowy wygląd i klient płaci. Wiem co mówię, bo sam miałem dwa chińczyki.

    #98600
    enter1978
    Użytkownik
    • 19
    • 579Postów:

    Co wy sie czepiliście tych opon, mój skuter miał 2tyś km na liczniku od nowości, wychodzę z marketu patrzę co się tak błyszczy w oponie? patrzę z bliska i w oponie wbity jest gwóźdź , wrzuciłem kołek ale po tygodniu opona się skręciła w miejscu kołka i krótka piłka opona do wymiany. I w nowym skuterze miałem dwie różne opony a razu nie zakręciłem kołem. Rama jest z gównianej stali i łamie sie i bez stawiania na koło, kwestia czasu, na moje oko każdy chiński wytwór który przekracza 50km/h powinien mieć zmodyfikowaną ramę, a jeszcze jak lata po drogach po których pieszo można zęby powybijać to w takich warunkach chyba większość chińskich ram pierdyknie, tylko nie wiadomo kiedy.

    #98601
    benekpe
    Użytkownik
    • 11
    • 1 620Postów:

    Najgorsze jest to, że niebawem ceny chińskich wozidełek zrównają się z tymi bardziej markowymi, ale pomimo to i tak znajdują chętnych, którzy oszczędzając kilka stówek kupują imitacje ścigaczy, czy turystycznych motocykli. A potem na forum każdy płacze i biadoli, że to, że tamto mu padło. Ktoś inny jest zachwycony, wychwala swój pojazd, i cieszy się że udało mu się bezawaryjnie (no może prawie, bo wymienił tylko świecę, kilka żarówek, parę popękanych plastików itd…) przejechać aż 2000km!

    #98602
    TheMiqlaq
    Użytkownik
    • 58
    • 688Postów:

    Benekpe, czemu uważasz iż ceny chińskich pojazdów wzrosną?

    #98606
    benekpe
    Użytkownik
    • 11
    • 1 620Postów:

    Bo taki Romet czy Zipp już zawyżają ceny swoich wyrobów. Bliźniaczo podobne wyroby ale sygnowane inną marką są zdecydowanie tańsze. Te firmy kreują się na markowych producentów. Tymczasem, ich wyroby nie różnią się jakością od innych sprzedawanych pod nazwą mniej popularnych marek. Nie wydaje Ci się, że za chiński motorower cena 5tys.zł to nie przesada?

    #98647
    Lukario
    Użytkownik
    • 7
    • 1 187Postów:

    pamiętam że w 2007 albo 2008 wystawione były kingwaye coliber w realu za 1699 zł , a teraz f16 czyli samo prawie jest za 1500 zł, tak samo było np z zippem quantumem(2005 i 2006) , stał za 4 i pół tysiaka , a wersja gt5 z dwoma hamulcami tarczowymi była już troche tańsza a lepsza więc to nie do końca prawda.

    #98652
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

    Nie wiem co chcesz udowodnić porównywaniem cen sprzed 5 lat do obecnych. Zobacz, że obie firmy wypuściły budżetowe skutery pod innymi markami (toros/router) by odciąć się od najniższej półki, umacniają przy tym pozycje swoich flagowych marek.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button