Szukam mechanika "ogólnego"

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #46636
    Leszek Śledziński
    Keymaster
    • 769
    • 2 361Postów:

    Hejko.
    Nie w sprawie skutera, nietypowo chodzi o auto.
    Chodzi o rozebranie zacisków i klocków, przeczyszczenie, nasmarowanie, zweryfikowanie stanu. Dostrzegalne jest piszczenie podczas jazdy, po rozgrzaniu układu.

    Nie chce się z pierdołami ryć do ASO, wolę komuś z Was, co mieszka w Wawie i zna się na rzeczy dać na kratę dobrego trunku.
    Ktoś reflektuje?

    #46638
    klekocix
    Użytkownik
    • 54
    • 485Postów:

    Leszek napisał:

    Hejko.
    Nie w sprawie skutera, nietypowo chodzi o auto.
    Chodzi o rozebranie zacisków i klocków, przeczyszczenie, nasmarowanie, zweryfikowanie stanu. Dostrzegalne jest piszczenie podczas jazdy, po rozgrzaniu układu.
    Nie chce się z pierdołami ryć do ASO, wolę komuś z Was, co mieszka w Wawie i zna się na rzeczy dać na kratę dobrego trunku.
    Ktoś reflektuje?

    Z jakiej dzielnicy preferujesz mechanika?

    #46641
    Leszek Śledziński
    Keymaster
    • 769
    • 2 361Postów:

    Obojętnie, byle był dyspozycyjny np. w piątek wieczorem, albo przez weekend. Pomogę na ile umiem + postawię coś dobrego, ew. gotóweczka jeśli ktoś preferuje. Max 2h roboty.

    #46676
    Leszek Śledziński
    Keymaster
    • 769
    • 2 361Postów:

    Brak chętnych?

    #46683
    roomcajz
    Uczestnik
    • 17
    • 1 073Postów:

    piszczy przy hamowaniu? czy cały czas obciera?
    kiedy klocki zmieniane?
    sam ostatnio zmieniałem tarcze i klocki ale zacisków nie rozkładałem nigdy. nie wiem nawet czy to się robi. a jeśli się robi to chyba masakryczna robota

    #46687
    Kapuchon
    Użytkownik
    • 18
    • 2 689Postów:

    Zacisk też się powinno co jakiś czas rozłożyć aby przeczyścić tłoczek i cały zacisk w środku. Zajmuje to trochę czasu ale nie ma tam żadnych skomplikowanych rzeczy. Pisk hamulców w aucie może być spowodowany zużyciem klocków hamulcowych lub ich przegrzania przez co robią się szkliste i dużo twardsze a co za tym idzie piszczą. Jakbym był z Wawy to mógłbym pomóc ale niestety.

    #46698
    Vezyr
    Użytkownik
    • 18
    • 2 406Postów:

    No niestety ja mam autko od niedawna i hamulców nie miałem okazji robić, tym bardziej że bardzo dobrze hamuje i okładziny są nie zjechane (widziałem jak koła zmieniałem)

    Jak będziesz chciał olej zmienić, to możesz do mnie pisać, coś pomyślę, u siebie zmieniałem 😀 Ale hamulców jeszcze nie robiłem, może i bym umiał, ale nie chcę ryzykować.

    A i najważniejsze: co to za autko?

    #46699
    Leszek Śledziński
    Keymaster
    • 769
    • 2 361Postów:

    Nissan Almera 🙂 Zasada działania hamulców identyczna jak w skuterze. Ale mam dwie lewe…

    #46706
    dychul
    Uczestnik
    • 8
    • 971Postów:

    Ja zrobiłem przegląd hamulców żonie w Renault Clio. Niestety odkąd pracuje brakuje mi czasu i nie jestem w stanie Tobie pomóc 🙁 . Polecam tobie mechanika u zbiegu ulic Ryżowej i Dzieci Warszawy. Ceny napraw są przystępne i jakość gwarantowana. Jeśli jesteś zainteresowany telefon podam na priv.

    #46708
    karol7250
    Użytkownik
    • 1
    • 15Postów:

    Na al. Jana Pawła jest warsztat przy szkole samochodowej, tam mają niskie ceny i w miarę dobrze robią.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button