Szerkość pomiędzy dziurkami w dzwonie sprzęgła

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Szerkość pomiędzy dziurkami w dzwonie sprzęgła

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Wiem że to głupi temat ale proszę o nie usuwanie bo zależy mi na tym

Czy ktoś mógł by mi zmierzyć szerokość pomiędzy tymi dziurkami(od środka dziurki do środka dziurki w SERYJNYM dzwonie od peugeota ??

za odpowiedz stawiam piwo

p.s jak sam mógłbym to zrobić to bym to zrobił!!

Anonimowy

seryjny dzwon w Peugeot JetForce

jest 6 dziurek, każda o średnicy 1,4 cm, a te odległości pomiędzy dziurkami u ciebie na zdjęciu wynoszą 5,3cm.
    Zapewne potrzebne ci do blokady 😛 U mnie żadna blokada nie była mi potrzebna 😉 przy kluczu pneumatycznym lekko przytrzymałem i stykło 😀

Anonimowy

na zdjęciu mi nic nie da chce w realu 😀 a poza tym zgadłeś chce do blokady ;p

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.

Anonimowy

Do blokady wystarczy zwyczajny klucz od szlifierki kontowej … przynajmniej ja takiego używam i jest dobrze 😉 i jest to na 2 ząbki .. i dokładnie tego nie musisz aż tak robić myślę że jak zrobisz odstęp między jednym a drugim 5cm to będzie dobrze 🙂

Anonimowy

wrona napisał:

na zdjęciu mi nic nie da chce w realu 😀 a poza tym zgadłeś chce do blokady ;p

o jesteś.. przecież nie podałem ci wymiarów ze zdjęcia tylko z mojego dzwonu! 😀 dokładnie tak jak napisałem z Peugeota JetForce’a 😀

napisałem „na zdjęciu” bo chodziło mi o to żeby ci podać te wyszczególnione wymiary które zaznaczyłem i o które ci chodziło :p

Anonimowy

Adverion napisał:

Do blokady wystarczy zwyczajny klucz od szlifierki kontowej … przynajmniej ja takiego używam i jest dobrze 😉 i jest to na 2 ząbki .. i dokładnie tego nie musisz aż tak robić myślę że jak zrobisz odstęp między jednym a drugim 5cm to będzie dobrze 🙂

mój dziadek ma takie ale żadnego nie chce mi dac bo mówi ze pognę bądź zniszczę :D:D

THX wior

Anonimowy

Co do pogięcia to raczej nie 😛 chyba że to jest od sprzętu Made In China no to możliwe ale ja u siebie na prawdę mocnymi siłami to odkręcałem a później dokręcałem i nic się nie stało 🙂 bez tego klucza bym zginął bo ja go wykorzystuje również do blokady wariatora 🙄

Anonimowy

Myślę ze można zamknąc. ZAMYKAM

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie