sym jet sport xr awaryjność

Mój kolega ma syma jet sport xr i strasznie narzeka na jego awaryjność. Mówił mi, że po 2 tys. km cylinder mu się zatarł i musiał nowy kit kupować. Byłem ostatnio u znajomego mechanika i on też krzaczy, że skuter sym jet sport xr jest strasznie jak by to powiedzieć gówniany, słabe przyśpieszenie, i, że sypie się już po 2tys km. Co o tym sądzicie?

weś mnie nie prowokuj bo wiem że to bzdura i zmyślona historia

nie rozumiem dziecko o co ci chodzi. Nikogo nie prowokuje, a co ty jesteś jakiś pępek świata, że jak się napisze jakiś temat to tylko i wyłącznie o tobie?

U mnie kolega ma taki skuterek, max 40km/h i co chwile to cos wysiada, dolozyl juz chyba z 700 zl a przejechal tylko 1400 km..

Mam taki skuter tylko że model 50R.Róznica jest taka że mój nie posiada z tyłu hamulca tarczowego.Przejechałem nim od sierpnia ponad 2300 km i nie miałem żadnej awarii,nawet najmniejszej.Po zdjeciu tulejki na wariatorze i wymianie tłumika (mój kaprys)skuter jedzie 80 km/h licznikowe.Między bajki wkładam rzekomą awaryjność skutera Sym Jet Sport.Mam dobry układ z mechanikiem w serwisie(jesteśmy kumplami)i wiem że wogóle skutery Sym są mało awaryjne.Kumpel ma wgląd do bazy danych części zamiennych i jako przykład mogę podać że od 2008 roku sprzedano tylko jedną cewkę zapłonową.Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu firmę Sym.Jestem przekonany że każdy bedzie w 100% zadowolony z jakości wykonania i bezawaryjności skutera.Na chwilę obecną w Sym Polska trwa \\\"reorganozacja\\\",siedziba z Katowic została przeniesiona do Warszawy.Są obecnie problemy z zakupem części zamiennych z powodu niekompetencji niektórych osób.Mam nadzieję że to się zmieni do wiosny na lepsze.Panowie zawsze jest tak że \\\"słyszałem\\\",że mój \\\"kolega\\\",a wiekszość takich informacji jest wyssana z palca.Może niech się wypowiedzą uzytkownicy skuterów Sym i wtedy osądzmy jakie usterki wystepują,i czy wogóle występują w skuterach marki Sym.Wesołych Świąt wszystkim życzę.

izdebski12 napisał:

Mój kolega ma syma jet sport xr i strasznie narzeka na jego awaryjność. Mówił mi, że po 2 tys. km cylinder mu się zatarł i musiał nowy kit kupować. Byłem ostatnio u znajomego mechanika i on też krzaczy, że skuter sym jet sport xr jest strasznie jak by to powiedzieć gówniany, słabe przyśpieszenie, i, że sypie się już po 2tys km. Co o tym sądzicie?

Piszesz głupoty kolego.Sym daje dwa lata gwarancji na swoje wyroby bez limitu kilometrów.Skoro koledze zatarł się sylinder to serwis by go wymienił w ramach gwarancji.Po przebiegu można się domysleć że skuter nie jest dłużej w posiadaniu twojego kolegi.

DooOminO napisał:

U mnie kolega ma taki skuterek, max 40km/h i co chwile to cos wysiada, dolozyl juz chyba z 700 zl a przejechal tylko 1400 km..

Byłbym zdziwiony gdyby zabrakło kolegi DooOmino :).Nie ma postu w którym byś się nie odezwał,w każdym poście chcesz być postrzegany jako "Guru" skuterowego świata.Nastepny cud się wydarzył,po przebiegu 1400 km skuter się rozsypał,pytam się gdzie jest gwarancja ?.Znowu "co chwile to coś wysiada".DooOmino sprecyzuj co to k...wa jest to coś ???.

Dziadek100, no dobra. Szczerze? Ten temat był zrobiony tylko po to aby nie jakiego użytkownika "kuba385" po prostu zgasić. Jak pewnie zauważyłeś użytkownik ten w każdym temacie się wypowiada, jako to wszystkie skutery to gówno, chińczyki to gówno, a on ma najlepszy na świecie skuter, i, że jest taki pro. Chcieliśmy pokazać, że sam ma gówno, i, że nie musi obrażać on innych użytkowników, bo ma sprzęt z wyższej półki.
Podam przykład wypowiedzi: "hahahahahahah bardzo śmieszne pokaż swoje chińskie gówno"
Rozumiesz już Dziadek100 ?

Tak szczerze to nie rozumiem tej dziecinady.Nie rozumiem tych antagonizmów pomiedzy użytkownikami markowych skuterów a tymi którzy mają Chińskie.Każdy kupuje taki skuter jaki mu się podoba,lub na jaki go stać.

Dziadek100 napisał:

Tak szczerze to nie rozumiem tej dziecinady.Nie rozumiem tych antagonizmów pomiedzy użytkownikami markowych skuterów a tymi którzy mają Chińskie.Każdy kupuje taki skuter jaki mu się podoba,lub na jaki go stać.

Właśnie, często o naszym sprzęcie decydują pieniążki, ale nie liczy się chińczyk czy markowiec, liczy się jazda i frajda..

Witam jeżeli czujesz się w klimacie motocyklisty, motorowerzysty? Looknij fanpage www.facebook.pl/FanClub50tek

Nie uzywajcie '' bo widze, ze w php czyta to jako funkcje.

izdebski12 - ty figlarzu :)

DooOminO napisał:

U mnie kolega ma taki skuterek, max 40km/h i co chwile to cos wysiada, dolozyl juz chyba z 700 zl a przejechal tylko 1400 km..

Kuzyn ma taki sam i ciągle się psuje. Ostatnio cylinder odmówił posłuszeństwa.

Dzieciaki, są święta, zamiast się znów błotem obrzucać zróbcie coś konstruktywnego. Nie wiem ile macie lat, ale takie historie sugeruje przenieść do piaskownicy, choć nie wiem czy małolaci z grabkami was stamtąd nie przegonią.

lucek71 napisał:

zamiast się znów błotem obrzucać zróbcie coś konstruktywnego.

ja , np przez cały dzień przed telewizorem siedzę i słodyczami się zajadam :P

Ja wywiązywałem się z roli wujka przez pół dnia, teraz się relaksuje przy ulubionym serialu :P

Edit:
jednak oglądam z dzieciakami Harrego :P