! Forum Skutery 125 Sym Gts 125i evo

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 2 tygodnie, 1 dni temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Lolo
    Lolo
    Użytkownik

W moim gts(2014 rok produkcji)pali się kontrolka od silnika.Ale nie cały czas tylko raz się zapali na chwilę i gaśnie i tak co jakiś czas.Zauwazylem też że jest problem z temperaturą silnika ponieważ nie dogrzewa się.Dodam ze skuter pali ijezdzi jak należy. Serwisant stwierdził że wszystko jest ok ale trochę mnie to niepokoi. Czy miał już ktoś taki problem lub zna przyczynę?

• Ten temat został zmodyfikowany2 tygodnie, 1 dni temu przezZdjęcie profilowe Lolo Lolo.
    • Ten temat został zmodyfikowany2 tygodnie, 1 dni temu przezZdjęcie profilowe Lolo Lolo.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

tak, już ktoś miał.

ziuuummmm….
    Zdjęcie profilowe Lolo
    Lolo
    Użytkownik

Co za dno jak nie masz nic do powiedzenia to po co się udzielasz.

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.
    Zdjęcie profilowe Marko7
    Marko7
    Użytkownik

Hej.
    Na Facebooku jest grupa sym GTS Polska zapraszam.
    Kontrolka silnika nie powinna się palić , trzeba by podpiąć się pod komputer i sprawdzić błąd.
    Niedogrzewajacy silnik w tym modelu jest seryjnie więc każdy tak ma. Powyżej 10-15 stopni będzie cały czas w połowie .

Zdjęcie profilowe Lolo
    Lolo
    Użytkownik

Tylko u mnie wygląda to tak że pokazuje jedno pole temperatury po czym to znika i zaś za jakiś czas się zapala.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

Co za dno jak nie masz nic do powiedzenia to po co się udzielasz.

Odpowiedziałem DOKŁADNIE na twoje pytanie – wiec czego się czepiasz?

Nie trzeba podpinać pod komputer żeby sprawdzić błąd. Można i bez „komputera” – a dokładnie rzecz biorąc to skanera diagnostycznego.
    A silnik sie dogrzewa nawet przy -20 (możemy sie o łyche założyć) tylko wskazanie jest takie jakie jest na desce

ziuuummmm….
    Zdjęcie profilowe Marko7
    Marko7
    Użytkownik

termostat otwiera przy 65 stopniach. wykręciłem i sprawdzałem organoleptycznie…..nie dogrzewa taki typ.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

wkręc sobie czujnik temperatury zamiast korka olejowego i sie przejedź. zobaczysz ile ma olej w silniku kiedy termostat sie nie otwiera a na desca jest tylka ta pierwsza beleczka (stare deski) co w zimniejsze dni zapala sie tylko na postoju pod swiatłami.

ziuuummmm….
Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie