swiatła kierunkowymi

Witam dawno nie pisałem ale napotkałem pewien problem przygotowując skuter do sezony wymieniłem świece i akumulator ponieważ już niedawał mocy i teraz problem ze światłami kierunkowskazów co zrobić aby działały tak jak od nowości bo nie wiem pomocy

To może zacznij od napisania co się dzieje teraz z tymi światłami ? Nikt tu wróżką nie jest i się nie domyśli.

jak włączę je to chwile działają normalnie a po czasie przestaja chociaż jest nic nie ruszane od momentu włączenia tak się dzieje co chwile póżniej

mozesz napisac to jeszcze raz?mialem problem z kierunkami,raz migaly jak chcialy,czasem dzialaly czasem nie.sciagnelem klej z ....zapomnialem nazwy.jaki skuter?najprawdopodobniej bedzie to czarny owalny pojemniczek z kabelkami,kable rozpiac,otworzyc delikatnie dekielek wyjac uklad zdjac klej,zlozyc podpiac sprawdzic.jesli to to bylo wymieniane prawdopodobnie kable sa zle spiete.nie wiem jak zamienic.mozesz miec jeszcze problem z regulatorem napiecia.jesli bezpiecznik przy akumulatorze swieci jak lampka choinkowa lub jest przepalony,najpier zmien bezpiecznik.zacznie swiecic-regulator do wymiany.

przygasaja?dzialaja wolniej?nie dzialaja?co to znaczy "jak poprzednio"?sorka za literowki z telefonu smigam

a gdzie znajdę ten regulator bo powiem ze bezzpieczniki wymienilem

spalone byly?swiecily?jedna sztuka ,dwie,piec?

spalone byly?swiecily?jedna sztuka ,dwie,piec?poza tym-jezdziles w zime?ja cala przejechalem.poza tym jaki skut?

skuter toros f16 zime nie jezdziłem ale 5 sie spaliło bezpieczników

no to regulator.rozkrec przedni plastik,przy ramie powina byc metalowa kostka jakies 5cm wys, 2,5szer ,2 grubosci.cos w ten desen.wazne ,ze ma zeberka,cos jak wciecia z jwdnej strony z drugiej szklo lub plastik.rozlacz i sprawdz czy kostka jest nadtopiona.jesli tak-do wymiany.radzil bym ci od razu wymienic akumulator zwlaszcza jesli stal w zimnie i nie byl naladowany przed zima.

akumulator już wymieniłem i czy ten regulator napiecia ma coś wspólnego z odpalaniem

moga pojawic sie problemy,zalezy co masz do niego podpiete.reguluje on napiecie wytwarzane przez ....zapomnialem nazwy wiec nazwe to pradnica.ja do regulatora mam podpiete swiatla drogowe i mijania.wybacz ze odesle ale sprawdz w google co masz podpiete do regulatora.od razu zobaczysz jak to wyglada.

sprawdzilem regulator napiecia i pojawia mi się teraz coś takiego ze kierunkowskazy dziłają ale traca swą ciągłość co poradzicie

A może to wina przerywacza kierunkowskazów .

a gdyby wymienic to i to

Jeśli masz skąd wziąć przerywacz to pożycz. Podłącz pożyczony i zobacz..Według mnie to powinno być przyczyną twojego problemu.

uszkodzon przertwacz nie dziaka w ogole....jesli przygasaja to oznacza ze bezpiecznik sie przepalil.kierunki dzialaja pod akumulator.sprawdz.jesli bezpiecznik jest przepalony-to wina regulatora.zmien regulator.tadam

no i co wyszlo?az ciekawy jestem

postaram się sprawdzić jak będzie troche cieplej