Suzuki katana 50 po wymianie gaźnika nie wkręca sie po dodaniu gazu

Mam problem ponieważ dzisiaj w mojej Katanie wymienilem gaźnik wyregulowałem i skuter po dodaniu troszeczkę gazu powoli rusza ale ma jest zamulony a jak dodam wiecej to gaśnie próbowałem juz wszystkiego męczyłem się z nim prawie 6h i nic pomocy co to może być?

no to albo go zalewasz albo paliwa za mało. napisz jakie to gazniki, jakie dysze były a jakie sa itd… bo przy braku danych pomocy nie bedzie. zakładając ze wszystko poprawnie podłączyszłes.

No i jak to “wyregulowałes gaznik” skoro ruszysz manetką i ci gasnie? moze tylko wolne obroty sobie wyregulowałes a nie gaznik - a to nie jest to samo. W gazniku reguluje sie 4 rozne zakresy pracy i to roznymi czesciami gaznika

@Wombat, jest duże prawdopodobieństwo, że dwuletni gaźnik, który był rozkręcany parę razy zaczął się psuć, nie?
Skuter zaczyna mieć lekkie problemy z obrotami + dłużej załapuje przy odpalaniu jak jest nagrzany, czasami gaśnie po świeżym odpaleniu(gdy jest ciepły) i dodaniu gazu. Na zimno odpala od strzała. Moc posiada więc prawdopodobnie gaźnik? Prawdopodobnie zaczęło mi też wypalać wydechowy zawór. Gaźnik posiada iglicę na ostatnim ząbku, do tej pory wszystko dobrze śmigało, lecz chyba za dużo dostaje paliwa? Jaki ząbek byłby najbardziej odpowiedni do wypukłego tłoku 51mm. Wcześniej jak miałem na pierwszym to chyba paliło zawór ssący lecz nie pamiętam dokładnie.