Stukanie w silniku na 3 biegu

Witam, posiadam GB Motors Streeta z silnikiem 139FMB, ostatnio podczas powrotu ze szkoły spadł mi łańcuch i strasznie szarpnął, od tamtej pory na 3 biegu coś mi stuka i im jade szybciej tym szybciej mi stuka, nie wiem co to moze byc. Prosił bym o pomoc, czy moge z tym jeździc i co to może być,z góry dziękuje

Albo coś stuka w okolicach zębatki zdawczej,albo to coś w szkrzyni biegów.Prawdopodobnie czeka cię robiórka.Tak jest według mnie najprawdopodobniej.Czemu spadł ci łańcuch?Za słabo był naciągnięty?

Słabo naciągnięty i tam gdzie zawsze przejeżdzam są niemiłosiernie wielkie doły, no cóż polskie drogi. Dzisiaj zdjąłem łańcuch i odpaliłem go, wrzuciłem 3 i nic nie stukało wiec albo będę musiał wymienić łańcuch albo zębatkę. Jutro zobaczę bo dzisiaj już nie dałem rade, szybko się ciemno zrobiło :/.

JAk nic nie stukało,to trzeba będzie się przyjrzeć dokładnie łańcuchowi i obu zębatkom,czy coś z nimi nie tak.To jest głośne stukanie,czy ciche?

Różnie raz cicho raz głośno. Włożyłem łańcuch do benzyny zobacze rano, przyjże się zębatce i nasmaruje łańcuch i zobaczymy.

I jak?Znalazłeś coś?

Wydaje mi się że zębatka z przodu jest skrzywiona, kupie i wymienię i wtedy zobaczymy.

ja mam tak samo tylko na 1 biegu .
i co ty z tym zrobiłeś ??
pomocy !!!