Stukanie podczas próby odpalenie ze startera

Witam. Od 3 dni mam taki problem że gdy próbuje odpalić skuter za pomocą startera elektrycznego słysze tylko stukanie i tyle. Żadnej reakcji. Próbowałęm łądować akumulator ale wskazówka na prostowniku nawet nie drgnie.. Ma ktoś pomysł? Czy do wymiany akumulator? Help ;). Inca street 50 2T. z kopa odpala na strzał

a pomiar akumulatora woltomierzem? świeci hamulec? działają kierunki?

pomiar akumulatorem
przy wylaczonym 12.80-13.00
przy wlaczonym to samo
dodam ze jak nacisne na starter to napięcie spada do 8.50. kierunki klakson wszystko działa światła też postojowe.
Dodam ze jak przejade sie tak 1km to przy probie odpalenia slychac że przez 0.5sec proboje ruszac a potem tylko stuka.

sprawdź z innym akumulatorem - takim na 100% sprawnym i naładowanym

Witam. Odkryłem nową rzecz. Mianowicie gdy przejade 2-3km odpala ze startera na strzał RAZ potem lipa. Pozatym gdy mam przykręcony schowek pod siedzeniem to gdy dodaje gazu on nie jedzie tylko muli i tyle. gdy odkrece jedzie okej. Pomoze ktos? widzez e nie nie naciska zadnego kabla raczej

jak przejedziesz 2-3km to akumulator jest świeżo doładowany, olej podgrzany i stawia mniejszy opór a silnik ciepły na tyle że benzyna łatwo paruje - więc i zapalić mu łatwiej nawet przy bardzo niekorzystnych warunkach.
Dlatego na ciepło się nie sprawdza silników kupując. Odpala się zimny i patrzy jak się zachowuje.

Wombat a dlaczego jak przykręce schowek pod siedzeniem to nie moge jeździć bo przerywa silnik i jak dodaje gazu to buczy i nie jedzie? ;/

nie wiem. To raczej dziwne wiec się musisz poprzeglądać co się naciąga/ściska/styka z czymś podczas dokręcania

jak nie przykręce tylko wsadze jak ma byc przerywa lekko ale przerywa i to czuć (na niskich obr), jak przykręce normalnie mocno to wogole jak gazuje to nie jedzie tylko sie dławi

a czy on ci czasem przez tą komore nie ciągnie powietrza?