Street czy spartan??

Witam co mi polecacie który ze skuterów osiąga większą prędkość?

a czy musi to być Inca??

musi ;]

no i Kingway Fiesta mi się podoba :D

INCA STREET 50 2T - Pierwsze wrażenia
http://www.skuterowo.com/forums/topic/inca-street-50-2t-pierwsze-wrazenia

Polecam temat żeby wyleczyć się z marki Inca- o jakości skuterów i usług gwarancyjnych. Miłej lektury ;)

Obie Inci testowałem. Jeśli już wybierać to brałbym spartana.

Odpuść sobie przede wszystkim Incę, Kingwaya też, a już tym bardziej, jeśli się nie znasz na mechanice.Dobrze Ci radzę, Kingway może by jeszcze polatał jakoś, ale Inca-szkoda słów, poziom ich montażu jest straszny wg mnie.Nie może być nic innego?

to znaczy co w ince jest złe?

Jakość...

kris77g napisał:

to znaczy co w ince jest złe?

Kolego w temacie odnosnie skuterów inca sa posty raczej nie zostawiajace suchej nitki na tych skuterach. Jak przeanalizujesz to wychodzi,że niezadowolonych jest kilka osób które cały czas cos tam pisza oraz osoby które nigdy inci nie miały. Ja mam streeta i nie mam zadnych zastrzerzeń co do jakości oraz awaryjności skutera. Ich jakość nie jest spowodowana wina producenta tylko osób tu w polsce ich składających. Jak chcesz skuter inca to go kup, posprawdzaj wszystko w sklepie, w domu ewentualnie podociagaj śrubki i będzie OK.
Ja wszystko miałem sztywne nic nie musiałem dokręcać iu teraz po około 1300 km dalej wszystko jest OK. Musisz mieć jednak świadomość, że jest to skuter chiński a nie żaden markowy i nie można wymagać od niego tyle co od skutera 2 razy droższego.
Pozdrawiam.

Ja trafiłem na (odpukać) dobry egzemplarz ale Ty na jaki trafisz - to loteria. Możesz mieć problemy ale nie musisz. Tu niestety nie można wziąć sprzętu w testy i go sobie sprawdzić czy wypożyczyć... Musisz dobrze sprawę przemyśleć. Innym rozwiązaniem jest wzięcie skutera na raty ale to też ma swoje plusy dodatnie i plusy ujemne.

Mam spartana 1,5 roku. Przejechałem 3500 km i nic sie nie popsuło.