Starter Tianda manic 50

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery, Motorowery i Motocykle Zipp Starter Tianda manic 50

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 5 miesiące, 1 tygodni temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Koliniak
    Koliniak
    Użytkownik

Witam ostatnio zakupiłem motocykl Tianda manic 50 nie działa w nim starter elektryczny co może być przyczyną???

Kuba
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

wszystko po drodze od zasilania samego przełącznika, przez przełącznik, stacyjke aż do samego rozrusznika z uwzględnieniem połączenia z układem hamulcowym i zabezpieczeniem w bocznej stopce. sprawdza się wszystko po kolei – co przewodzi a co nie choc powinno i sprawdza się sam silnik rozrusznika podłączając go wprost do akumulatora.
    po takim zabiegu wiesz co nie działa.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Koliniak
    Użytkownik

Mam jeszcze jedno pytanie w jaki sposób mam podłączyć rozrusznik do akumulatora???

Kuba
    Koliniak
    Użytkownik

Dodam jeszcze że po przekreceniu stacyjki nie swiecą się światła a z.kopniaka odpala idealnie

Kuba
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

światła się nie świecą bo nie pracuje silnik. w takim stanie powinien działać tylko klakson, kierunki i światło hamulca – jeżeli to też nie działa to padła stacyjka albo bezpiecznik.
    Natomiast pytanie o tym jak masz podłączyć rozrusznik dość jednoznacznie wskazuje że powinieneś wezwać kogoś kto choć minimalnie ogarnia temat.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie