Stage6 Replica Pro czy Stage6 Pro ?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Stage6 Replica Pro czy Stage6 Pro ?

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Więc tak , byłem na 100% przekonany iż kupie stage6 replica gdyż „urzekł” mnie jego wygląd i dźwięk bo nie szukam wydechu który ma dawać x km/h więcej a skuter będzie chodzić jak kombajn czy kosiara, ale zastanawiam się czy aż taka duża różnica jest między stage6 pro a replica pro ? Dodam że będą go zakładasz razem z cylindrem stage6 pro tylko muszę tylko dokupić ten wydech, łożyska i simmeringi Skuter to Gilera Runner Z tych „ważniejszych” części na razie wstawiłem Wario Hebo NG Sprzęgło RMS ( z myślę o wymianie na lepsze ) Gaz Box Malossi Stage6 Replica PRO Stage6 PRO Tytu?! – Marchles

Anonimowy

na pro będziesz mieć większe obroty a co za tym idzie większe przyśpieszenie i vmax

Anonimowy

Ale tyle to tez potrafie wyczytać 😛 Pytanie brzmiało czy naprawde jest taka duza róznica między tymi wydechami 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.

Anonimowy

Tak roznica jest znaczna!Wiadomo pro drozszy=lepszy!

Anonimowy

marcin17 napisał:

drozszy=lepszy!

To, że droższy nie oznacza lepszy… Załóż sobie najdroższy wydech evo do seryjnego skutera to ci z miejsca prawie nie ruszy…

Anonimowy

Ale my jestesmy w obrebie wydechu s6pro replica i pro a nie evo i na ten temat się wypowiadalem.

Anonimowy

S6 Pro jest zupełnie innym wydechem niż S6 Pro Replica. Nie ma co porównywać, wydech o klasę wyższy od repliki.

Anonimowy

marcin17 napisał:

Ale my jestesmy w obrebie wydechu s6pro replica i pro a nie evo i na ten temat się wypowiadalem.

To był przykład. Tak jak wspomniano wcześniej, na PRO będą wyższe obroty co przekłada się między innymi na prędkość i ew. przyspieszenie (ale także na spalanie).

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie