sruba od amortyzatora odkrecila sie

czy sruba od amortyzatora tylniego moze sama sie odkrecic. jakos sie tak mi wydarzylo i zaliczylem glebe. na szczescie przy malej predkosci. jak to mozliwe?akurat bylem w naprawie . i si estalo.moze gosciu co naprawial cs grzebal z tym i przez przypadek sie stalo.

A co było naprawiane?Która śruba, górna czy dolna?

Mi też się kiedyś dolna poluzowała, nie wiem czemu :)

Gorna śruba.gosciu wykrecil siedzenie zd sxhowkiem zdjal. Je i za cjwile zalozyl ale juz bez śrub .pokechalem na 3minutowa przejażdżkę i stali sie.poobijany ja i bluza spodnie kurtka w smieci

perez12321 napisał:

Gorna śruba.gosciu wykrecil siedzenie zd sxhowkiem zdjal. Je i za cjwile zalozyl ale juz bez śrub .pokechalem na 3minutowa przejażdżkę i stali sie.poobijany ja i bluza spodnie kurtka w smieci

Człowieku!!! Miej litość nad osobami, które czytają twoje posty. Jeśli jesteś Polakiem i odebrałeś elementarne wykształcenie w polskiej szkole podstawowej to postaraj się pisać poprawnie i zrozumiale dla innych. Twój post trzeba przeczytać kilka razy aby zrozumieć sedno sprawy, a i tak do końca nie ma się pewności, że zrozumiało się twoje myśli i intencje.